Autor oferty
Marzena Weiss-Wojtczak
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
Zdjęcie przedstawiajace ofertę
1 / 12

Pabianice 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia

229/3061/OMS
nowa cena
365 000 PLN
  • 60.3 m2
  • 1978
  • 3
  • 1
  • 6053,07 PLN
  • 4
  • 2
  • Wielka Płyta
  • Tak
  • Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30 m², mieszczące się na II piętrze w czteropiętrowym bloku, w bardzo dobrej lokalizacji, z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bugaj w Pabianicach przy ul. Bugaj. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, jak Carrefour, Biedronka, cukiernia a także ryneczek. W odległości 5 minut spacerkiem znajdują się przystanki autobusowe. W niedalekiej odległości liczne przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska, kościół. 5 minut spacerkiem od mieszkania znajduje się teren rekreacyjny LEWITYN MOSIR Pabianice z licznymi ścieżkami zachęcającymi do spacerów, zbiornikiem wodnym, placami zabaw.

Opis mieszkania

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. W pokojach na podłodze panele, a na ścianach tapety. Kuchnia bardzo widna, wyposażona w meble kuchenne oraz sprzęt AGD. Na ścianach płytki, natomiast na podłodze terakota. Łazienka wyposażona w wannę, umywalkę z szafką, szafkę wysoką oraz WC. Zarówno na ścianach, jak i podłodze płytki. W przedpokoju znajduje się duża szafa garderobiana oraz lustro. Na ścianach tapeta, a na podłodze panele oraz płytki. Okna w całym mieszkaniu PCV 3 szybowe.

Dla kogo mieszkanie

Mieszkanie ze względu na swoją lokalizację świetnie sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi lub dla pary. Może również być zakupione w celach inwestycyjnych pod najem, ze względu na dobry układ mieszkania i jego bardzo dobrą lokalizację.

Opis bloku

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Blok z 1980 roku., ocieplony. Wszystkie media miejskie, pod blokiem miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Zadzwoń do mnie i umów się na wirtualną prezentację.

Dodatkowo godne polecenia

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Ponadto

  • Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź
  • Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI
  • Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepach sieci BEL-POL
  • Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

*Więcej szczegółów u naszych Agentów oraz w punktach informacyjnych sklepów.

Dodatkowe informacje

  • Tak
  • Niski blok
  • Rozkładowe
  • Dobry
  • Widna
  • 1
  • Tak
  • CO miejskie

Wirtualny spacer

Mapa

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.