O nas

Dlaczego RE/MAX

Nazwa "RE/MAX" pochodzi od skrótu od angielskiego "Real Estate Maximums", co oznacza maksymalne wartości w nieruchomościach. Firma specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. RE/MAX posiada biura w ponad 110 krajach na całym świecie. W 2023 roku firma obchodzi 50 rocznicę powstania. Sieć znana jest z wykorzystania innowacyjnych narzędzi i technologii w branży nieruchomości oraz z dużego zaangażowania swoich agentów, którzy mają szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości i oferują wysokiej jakości usługi swoim klientom.

Najbardziej rozpoznawalny Brand w branży

Marka RE/MAX to Nr 11 wśród globalnych franczyz magazynu Entrepreneur. Biura i Agenci RE/MAX obecni są we wszystkich czołowych rynkach w Europie (tj. Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Francja, Włochy).

Sekretem sukcesu RE/MAX jest ukierunkowanie na Klientów

Agenci RE/MAX mają do dyspozycji najlepsze narzędzia, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom niezmiennie wysoki standard usług w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dla najskuteczniejszego działania Agenci RE/MAX, jako jedyni w Polsce, korzystają z globalnej współpracy z biurami RE/MAX. Pozwala na to unikalny system, w którym możliwe jest efektywne poszukiwanie Kupujących zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Tak duża liczba biur i Agentów daje efekt synergii i to jest z pewnością w interesie naszych klientów.

25.jpg

Nasze biuro

Jesteśmy pierwszym biurem Międzynarodowej Sieci Biur Nieruchomości RE/MAX w Łodzi i działamy nieprzerwanie z sukcesami już od 2009 roku. Bardzo dobrze znamy tutejszy rynek – jego realia, potencjał i specyfikę.

Agenci RE/MAX Peak

RE/MAX Peak Nieruchomości to zespół profesjonalnych, wysoce kompetentnych oraz świetnie wyszkolonych Agentów gwarantujących swoje usługi w branży nieruchomości na najwyższym poziomie.

Współpraca

Chętnie i aktywnie współdziałamy też z innymi biurami i agentami. W Polsce działamy w systemie MLS, w którym uczestniczy ponad 500 biur i to wszystko po to żeby oferty naszych klienta docierały do wszystkich potencjalnych kupujących oraz najemców. Naszym celem jest maksymalna satysfakcja Klientów. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.

Historia RE/MAX w pigułce

26.jpg

A wszystko zaczęło się od marzeń...

W Denver w stanie Kolorado w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku założyciele firmy, Dave i Gail Liniger, stworzyli koncepcję Real Estate Maximum, która zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. RE/MAX wprowadziła innowacyjny model biznesowy, który skupiał się na tworzeniu zespołów agentów nieruchomości pracujących w ramach sieci franczyzowej. Najlepsi profesjonalni Agenci nieruchomości, unikalny system szkoleń oraz najnowocześniejsza technologia to tajemnica dynamicznego rozwoju RE/MAX.

Szybki rozwój

W 1975 roku RE/MAX rozszerzyła swoją działalność na południowo-zachodnie Stany Zjednoczone, a w 1978 roku rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe. W ciągu kolejnych lat RE/MAX szybko rozwijała swoją działalność, otwierając kolejne biura na całym świecie.

RE/MAX jako Number 1 w Europie

W 1995 r. Walter Schneider i Frank Polzler wprowadzili RE/MAX na rynek europejski, zakładając europejskie siedziby firmy w szwajcarskiej miejscowości Zug oraz w Wiedniu, w Austrii. To właśnie oni byli wcześniej siłą napędową ekspansji RE/MAX na rynku kanadyjskim od 1980 roku, a 15 lat później na rynku europejskim. W Polsce od 2004 roku.