Mapa Europy obrazująca międzynarodowy charakter marki

Dołącz do RE/MAX w Łodzi

Światowa marka i nasze doświadczenie gwarantem Twojego Sukcesu

Kolejka nowych agentów do zatrudnienia w biurze RE/MAX

Rekrutujemy do naszego zespołu

Chcesz prowadzić własny biznes, ale pod znaną i rozpoznawalną marką? Zostań swoim szefem i dołącz do nas!

  • Twoja przeszłość zawodowa nie ma znaczenia. Ważna jest twoja postawa, optymizm i zaangażowanie, pracowitość, ambicja, konsekwencja, chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do aktywnych agentów, ale również do osób bez żadnej wiedzy w tym zakresie. Dołączając do naszego Zespołu robisz wielki krok na swojej ścieżce kariery zawodowej.
  • Zostań Agentem RE/MAX, największej na świecie sieci franczyzowej z branży, odnieś sukces zawodowy i finansowy. Obecnie rekrutujemy agentów do naszej nowej siedziby biura w ścisłym centrum Łodzi!
  • Zdobądź w cztery miesiące Międzynarodowy Certyfikat Agenta Nieruchomości.
  • RE/MAX to największa na świecie sieć biur nieruchomości, z ponad 50-letnim doświadczeniem, która może się pochwalić skuteczną sprzedażą i wynajmem nieruchomości w ponad 110 krajach świata. Każdego dnia współpracuje z nami ponad 140 tys. agentów, którzy opiekują się naszymi klientami w tak ważnym momencie, jakim jest np. zakup wymarzonej nieruchomości. Dzięki globalnemu systemowi wymiany ofert u nas nie ma granic – nasi agenci działają niemal na całym świecie. Nasza dewiza to profesjonalizm i wysokie standardy w codziennej pracy. Dzięki koncepcji RE/MAX, biuro jest dla agentów miejscem rozwoju zawodowego i osobistego spełnienia.

Co otrzymasz od nas jako Agent REMAX Peak:

  • Pracę na polskim i ogólnoświatowym rynku nieruchomości – międzynarodowy system wzajemnych poleceń (referrals). Europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe oraz uzupełniające.
  • Pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe i interpersonalne w Akademii RE/MAX.
  • Opiekę osobistego mentora, który pomoże Ci stać się profesjonalnym Agentem RE/MAX.
  • Merytoryczne wsparcie oraz pomoc na każdym etapie swojej codziennej pracy.
  • Pewność, że reprezentujesz globalną firmę świadczącą usługi najwyższej jakości, a jej rozpoznawalność da Ci już przewagę na samym starcie.
  • Pracę na umowach ekskluzywnych (na wyłączność reprezentacji klienta), które dają Ci pewność wynagrodzenia po udanej transakcji.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
  • Bazę klientów.
  • Pomoc doświadczonych menedżerów i specjalistów z zakresu prawa (notariusz, prawnik), marketingu i reklamy.
  • Międzynarodowy system CRM i wiele innych narzędzi, które dadzą Ci dostęp do ofert międzynarodowych i lokalnych.
  • Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i systemowych, również do pracy zdalnej.
  • Biuro RE/MAX w topowej lokalizacji, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł codziennie pracować.
  • Własną stronę www, gdzie można pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami oraz wyróżnieniami.
  • Możliwość udziału w krajowych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach oraz konwencjach RE/MAX.
Dwóch agentów RE/MAX zdobywających razem szczyt

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i wynajem
  • zarządzanie całym procesem marketingu i sprzedaży/wynajmu ofert
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizacja własnych celów sprzedażowych
  • organizacja procesu transakcji

Oczekujemy:

  • pełnego zaangażowania we własny rozwój jako profesjonalisty na rynku nieruchomości
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • realizacji powierzonych zadań
  • znajomość języków obcych – jako dodatkowego atutu

Zobacz film rekrutacyjny

Nasz program szkoleń

Logo RE/MAX Accelerate

RE/MAX Accelerate

To rozbudowany, ogólnoeuropejski system szkoleń wstępnych, który zapewni Ci całościowe przygotowanie do zawodu agenta nieruchomości. Twoje aktywne uczestnictwo w każdym z 18 modułów pozwoli Ci zdobyć umiejętności sprzedażowe, nauczy Cię jak według standardów RE/MAX skutecznie pracować z klientami na rynku nieruchomości w czasach dobrej i złej koniunktury gospodarczej. Jeśli w czasie tego szkolenia pozytywnie zaliczysz test, uzyskasz międzynarodowy certyfikat „Licencjonowanego Agenta RE/MAX”, który pozwoli Ci pracować z klientami nie tylko w Polsce ale i w ponad 110 krajach świata.

Logo RE/MAX Compass

RE/MAX Compass i Office Training

W czasie praktycznych warsztatów w naszym biurze, pod okiem wytrawnego mentora, z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości,zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu stanu prawnego nieruchomości, nauczysz się skutecznego umawiania spotkań, pozyskiwania nieruchomości do swojej oferty, profesjonalnego procesu sprzedaży/wynajmu nieruchomości, sztuki negocjacji, a ponadto Manager biura do spraw reklamy i marketingu nauczy Cię efektywnego korzystania z najnowszych narzędzi technologicznych pomocnych w pracy agenta, podstaw marketingu i budowania marki osobistej pod brandem RE/MAX Peak.

Logo Buisiness By Design Training

Sales Power i Business By Design Training

Po kilku miesiącach pracy rozpoczniesz z naszym Mentorem szkolenia, które specjalnie dla RE/MAX przygotował Tom Ferry - jeden z najlepszych na świecie trenerów z branży nieruchomości. W czasie Sales Power będziesz doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe a Business By Design Training da Ci wiele praktycznych wskazówek, jak prowadzić biznes, by osiągać coraz większy sukces.

Logo RE/MAX Elevate

RE/MAX Elevate

Jeśli dołączysz do naszego biura jako doświadczony agent i masz lub chcesz mieć swój własny zespół sprzedażowy, to po zaliczeniu szkoleń wstępnych, możesz skorzystać z programu RE/MAX Elevate, który skutecznie poprowadzi Cię do celu.

Poznajmy się bliżej

Współwłaściciel Małgorzata Arkuszyńska

Małgorzata Arkuszyńska

Współwłaściciel

Współpracę z RE/MAX rozpoczęłam jako agent w 2009 r. i szybko zaczęłam osiągać znaczące sukcesy w RE/MAX Polska, a już w 2010 r. zostałam udziałowcem RE/MAX Peak, pierwszego biura RE/MAX w Łodzi.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołami ludzi na wyższych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach. Byłam współtwórcą i pierwszym menedżerem w Akademii RE/MAX Polska oraz głównym trenerem.

Doświadczenie i wiedzę zdobywałam na szkoleniach RE/MAX w Wiedniu. W naszym biurze odpowiadam za rekrutację, szkolenia oraz mentoring. Jeśli masz dodatkowe pytania związane ze zdobyciem nowego zawodu skontatkuj się ze mną.

Współwłaściciel Tomasz Arkuszyński

Tomasz Arkuszyński

Od 2010 roku aktywnie uczestniczę w rozwoju naszego biura nieruchomości. Moje doświadczenie zawodowe jako dyrektor sprzedaży w jednej z największych firm spożywczych w Polsce oraz wiceprezesa lokalnej firmy deweloperskiej pomogło mi maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności i potencjał.

Posiadam Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami numer 16619 wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Od 2012 roku zajmuję się zawodowo fotografią nieruchomości, w tym także z drona, oraz wirtualnymi spacerami. W 2014 roku uzyskałem certyfikację Rekomendowanego Fotografa firmy Google.

Kładę duży nacisk na rozwój i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, które pozwalają nam lepiej sprostać wymaganiom rynku oraz naszych klientów. Dlatego, jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w dziedzinie marketingu i technologii, aby móc wykorzystać je w naszej pracy i zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług.

Proces rekrutacji

Folder zawierający CV

Prześlij nam swoje CV

Skontaktujemy się z każdą osobą, która prześle swoją aplikację

Grupa osób patrząca wspólnie na tarczę z celem

Przyjdź na rozmowę

Nasz rekruter zaprosi Cię na rozmowę w naszym biurze

Grupa agentów nieruchomości

Witamy w RE/MAX Peak

Jeśli ustalimy warunki współpracy, to z radością przywitamy Cię w rodzinie RE/MAX Peak

Na co czekasz?

Zostań licencjonowanym agentem nieruchomości RE/MAX

Masz pytania?