RE/MAX® – największa sieć biur nieruchomości na świecie

Założona w 1973 r., firma RE/MAX szybko stała się jedną z największych sieci agencji nieruchomości na świecie działających na zasadzie franczyzy i obecnie posiada ponad 130 000 agentów w ponad 115 krajach. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości.

Sekretem sukcesu RE/MAX jest ukierunkowanie na Klientów.

Agenci RE/MAX mają do dyspozycji najlepsze narzędzia, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom niezmiennie wysoki standard usług w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dla najskuteczniejszego działania Agenci RE/MAX, jako jedyni w Polsce, korzystają z globalnej współpracy z biurami RE/MAX. Pozwala na to unikalny system, w którym możliwe jest efektywne poszukiwanie Kupujących zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

A wszystko zaczęło się od marzeń...

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku założyciele firmy, Dave i Gail Liniger, wdrożyli koncepcję Real Estate Maximum, która zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. Najlepsi profesjonalni Agenci nieruchomości, unikalny system szkoleń oraz najnowocześniejsza technologia to tajemnica dynamicznego rozwoju RE/MAX.

RE/MAX jako Number 1 w Europie

W 1995 r. Walter Schneider i Frank Polzler wprowadzili RE/MAX na rynek europejski, zakładając europejskie siedziby firmy w szwajcarskiej miejscowości Zug oraz w Wiedniu, w Austrii. To właśnie oni byli wcześniej siłą napędową ekspansji RE/MAX na rynku kanadyjskim od 1980 roku, a 15 lat później na rynku europejskim.