2-pokojowe mieszkanie Łódź-Karolew, ul. Wygodna

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 43,19 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Łódź Polesie , Wygodna
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 3 na 11
  • Numer oferty : REM-O959477
  • Cena za m2 : 5603.15 PLN

W REZERWACJI

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 43,19 m2. Mieszkanie znajduje się na 3-m piętrze w wieżowcu z lat siedemdziesiątych wraz z komórką usytuowaną w piwnicy.
Budynek, w którym wymieniono windę i zainstalowano nowe drzwui wejściowe z domofonem, położony jest w cichej okolicy, a zarazem w świetnie skomunikowanym miejscu na osiedlu Karolew. W mieszkaniu doprowadzony został internet i telewizja kablowa przez dostawcę TOYA (umowa zastała wypowiedziana).

Mieszkanie rozkładowe o wys. 2.50 m2 składa się z: 2 pokoi - pokoju dziennego o pow. 17,14 m2, z którego jest wyjście na 3 m2 loggię, sypialni 9,65 m2 oraz osobnej, widnej kuchni o pow. 6,62 m2. Wystawa okien jest na stronę Zach (kuchnia, sypialnia), a okna pokoju dziennego wychodzą na Wsch i brak sąsiadów vis-à-vis okien. W dużym przedpokoju (pow. 6 m2) w kształcie litery L wstawiono szafę wnękową. Łazienka wraz z toaletą (3.79 m2) znajduje się w pobliżu obu pokoi.

W mieszkaniu wymienione zostały okna, położono panele (poza kuchnią), położono gładzie, odremontowano łazienkę, zamontowano sufit podwieszany w pokoju dziennym. W oknach zamontowano rolety przyciemniające.

Jest to mieszkanie widne, rozkładowe z potencjałem, dla singla, rodziny z dzieckiem lub do wynajmu. Można je odświeżyć lub urządzić wg własnego gustu. Wymiary poniższych pomieszczeń są podane w przybliżeniu.

Osiedle na Karolewie. Świetna infrastruktura handlowo-usługowa najbliższe sklepy ok.150 m, przedszkola, żłobki do 1 km, w pobliżu 2 szkoły podstawowe oraz znane z wysokiego poziomu nauczania XXVI LO (400 m). Bardzo dobrze skomunikowane - autobus ul. Maratońska ok. 650 m, tramwaje na ul. Karolewskiej (ok. 350 m). Bliskość Dworca Łódź-Kaliska umożliwia komunikację międzymiastową i podmiejską.
Położenie mieszkania w pobliżu Parku Na Zdrowiu oraz Hali sportowo-widowiskowej Atlas Arena pozwoli bardzo dobrze zagospodarować również czas wolny.
Oferta nieaktualna - rezerwacja