3-pokojowe mieszkanie, Łódź Widzew - Zarzew

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 47,22 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Widzew , Władysława Strzemińskiego
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : REM-O195731
  • Cena za m2 : 5379.08 PLN

SPRZEDANE
Do sprzedania mieszkanie (Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu z KW) o powierzchni 47,22 m2, które znajduje się na parterze w bloku z lat siedemdziesiątych wraz z komórką usytuowaną w piwnicy. Blok położony jest na spokojnym osiedlu przy ulicy Strzemińskiego na Zarzewie.

Mieszkanie o wys. 2,50 m2 składa się z 3 pokoi, przy czym z pokoju dziennego o pow. 17 m2 (w amfiladzie) przechodzi się do widnej kuchni o pow. 4 m2 oraz 2 małych sypialni 8 m2 i 9 m2. Wystawa okien jest na stronę Pn (kuchnia, pokój dzienny i sypialnia 9 m2), a okna sypialni 9 m2 (z loggią) wychodzą na stronę Pd. W mieszkaniu znajdują się 2 przedpokoje. Pierwszy o pow. 2,8 m2 usytuowany jest przy antywłamaniowych drzwiach wejściowych do mieszkania, w którym jest wejście do łazienki o pow. 3 m2. W drugim przedpokoju (pow. 3 m2) pomiędzy sypialniami wbudowana została szafa wnękowa.

W 2011 r. mieszkanie zostało wyremontowane. Na podłogach położony jest parkiet a na ścianach farba strukturalna. Rozprowadzona została instalacja alarmowa. Wymienione grzejniki. Łazienka została odmalowana. Okno balkonowe wymieniono w 2015 r. A w lutym br. przeprowadzono remont kuchni. Płyta gazowa i piekarnik elektryczny firmy BEKO. We wszystkich oknach w mieszkaniu założone są blokady.

Meble w zabudowie pozostają w mieszkaniu.

Jest to małe mieszkanie, ale pozwala Właścicielom spędzać wspólny czas razem, ale również znaleźć miejsce tylko dla siebie, aby móc wypocząć, zrelaksować się.

Świetna lokalizacja jest dodatkowym atutem tego mieszkania, położone wewnątrz cichego osiedla, a zarazem niedaleko ul. Tatrzańskiej (liczne autobusy stanowią b. dobre połączenie z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami Łodzi).

Rozbudowane otoczenie usługowo-handlowe, edukacyjne i rekreacyjne. Do najbliższego integracyjnego Przedszkola nr 137 jest tylko 130 m, ok. 50 m do SP nr 193, a do XXV LO jedynie 650 m. Natomiast odpoczywać po męczącym dniu można w Parku Podolskim położonym blisko, bo 100 m od mieszkania.

Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.