2-pok. mieszkanie 70 m2, Łódź ul. Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż
304 800 PLN , Pow. 69,29 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
69,29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Wschodnia
Rok budowy:
1896
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
REM-O286528
Cena za m2:
4 399 PLN
W REZERWACJI

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 69,29 mkw. Znajduje się na III-m piętrze w oficynie w kamienicy z 1896r. Okna wszystkich pomieszczeń wychodzą na podwórze (od strony północnej), ale ze względu na położenie na ostatnim piętrze w oficynie, to mieszkanie jest widne, ciepłe i ciche. Kamienica będzie rewitalizowana, natomiast wcześniej zadbano o dach i położono papę termozgrzewalną oraz dołożono rynny nad ostatnim piętrem. Założono monitoring w podwórku, jak również przed bramą zamykaną na pilota, jedno miejsce parkingowe jest dostępne w podwórku (koszt 20 zł/miesięcznie).

Mieszkanie o wys. 2,95 m w amfiladzie, po generalnym remoncie, okna PCV, wymieniono elektrykę, doprowadzono ogrzewanie gazowe (piec Junkers z 2019 r.), wymieniono pion wodno-kanalizacyjny. Remont łazienki i kuchni przeprowadzono 5 lat temu. Bezpośrednio przy wejściu znajduje się przedpokój (7,30 m2) z oknem oraz po prawej stronie toaleta (1,30 m2). Przedpokój  otwarty jest na kuchnię (5,90 m2), z której jest wejście do łazienki o pow. 2,75 m2. Na wprost drzwi wejściowych znajduje się  pokój dzienny o pow. 24,7 m2, z którego wchodzi się do sypialni 27,29 m2. Na podłogach w pokojach, kuchni i przedpokoju położono panele, przy czym w pokoju dziennym pod panelami jest dębowy parkiet. Jedynie w łazience i toalecie położono terakotę. We wszystkich pomieszczeniach, poza sypialnią, położono na ścianach płytę kartonowo gipsową, którą pomalowano pomalowano. Duża sypialnia wcześniej podzielona była na 2 mniejsze pokoje.

Jest to mieszkanie wyremontowane, pozostaje ostatni pokój, który ze względu na wielkość można przystosować ponownie na 2 sypialnie. Poza tym wszystkie ściany wewnętrzne są ścianami działowymi,  więc istnieje możliwość innej adaptacji mieszkania. Wspólnota mieszkaniowa utworzyła dodatkowy fundusz remontowy na doprowadzenie ogrzewania centralnego, miejskiego. Dopiero wtedy wyremontowane zostaną klatki schodowe.

Mieszkanie położone w samym centrum miasta. Do ul. Piotrkowskiej jest tylko 250 m. Ulica Wschodnia odzyskuje swój urok, a pobliska ul. Włókiennicza po rewitalizacji przyciągać będzie turystów. Świetne otoczenie handlowo-usługowo-rozrywkowe, sklep spożywczy w odległości 200m a Żabka 700 m. W najbliższym otoczeniu przedszkola i szkoły podstawowe, 450 m do IV LO a 550 m na Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, a do Teatru im. S. Jaracza można dojść w 4 min.
Bardzo dobrze skomunikowane, najbliższe przystanki tramwajowe na ul. Kilińskiego i Zachodniej, a autobusowe na ul. Jaracza, Rewolucji 1905 r.

Zapraszam do wspólnego spaceru online oraz do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.
Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

Oferta nieaktualna - rezerwacja
Nieprawidłowy adres E-mail