Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi

Mieszkanie na sprzedaż
349 360 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 74,42 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Śródmieście , Wschodnia
  • Rok budowy : 1902
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 325673
  • Cena za m2 : 4694.44 PLN

Szukasz przestronnego mieszkania w Centrum Łodzi? Jeśli TAK to ma coś idealnego dla Ciebie.

Prezentuję Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Łodzi. Nieruchomość mieści się na komfortowym 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy przy ul. Wschodniej 51, która posiada zamknięte oraz monitorowane podwórko z miejscem do zaparkowania samochodu.

Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania to 74,42 m2 , na którą składają się następujące pomieszczenia:
Salon (23,3 m2)
Kuchnia (10,5 m2)
2 Pokoje (8,21 m2)
Korytarz (7,2 m2)
Przedpokój (8,82 m2)
Łazienka (4,78 m2)
Wiatrołap (3,4 m2)
Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone dzięki temu, że na południowej ścianie w każdym pokoju znajdują się duże okna. Przedpokój został wyposażony w duża szafę, która może służyć nie tylko do przechowywania garderoby, ale również pomieści sprzęty gospodarcze do użytku codziennego.

Przestronny salon daje wiele możliwości na spędzanie czasu z rodziną, bądź może pełnić też rolę miejsca gdzie możemy się zrelaksować przy czytaniu swojej ulubionej książki.

W mieszkaniu jest podłączona telewizja kablowa oraz Internet światłowodowy.

Przedstawiana nieruchomość posiada wielki potencjał, ponieważ praktycznie wszystkie ściany są ścianami działowymi. Przyszły właściciel ma możliwość zaaranżowania powierzchni do swoich indywidualnych potrzeb.

W mieszkaniu w 2015 roku została wymieniona instalacja elektryczna. Budynek posiada CO miejskie. Do dyspozycji właścicieli jest również komórka lokatorska znajdująca się w podwórku.

Położenie nieruchomości daje wiele możliwości. Liczne przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na dotarcie w każdy zakątek Łodzi. Nieopodal znajduje się "łódzkie centrum rozrywki i rekreacji", czyli ulica Piotrkowska. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, uczelnia i wiele innych. Wszystko w zasięgu ręki.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj i umów się na prezentację mieszkania. Zapraszam do kontaktu!