Wykończone i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie

Mieszkanie na sprzedaż
517 000 PLN , Pow. 43,12 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,12 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Milionowa
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
3395421
Cena za m2:
11 990 PLN
Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, a może inwestycji pod wynajem?

W każdym przypadku oferowane mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Fuzja przy ul. Milionowej 6 spełni te wymagania.

Oferowany lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku, ma powierzchnię 43,12m2 i duży balkon. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki, i sypialni, w której zorganizowana jest wygodna garderoba. Mieszkanie zostało wykończone z największą starannością, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Zadbano o komfort i wygodę nowych nabywców poprzez wyposażenie w markowe sprzęty i meble. Lokal wyposażony jest w nowoczesną technologię Echo-Smart, czyli inteligentne, wielofunkcyjne zarządzanie mieszkaniem dzięki jednej aplikacji. Do mieszkania przynależy komórka na tym samym poziomie co mieszkanie, płatna dodatkowo 12 000zł oraz dwustanowiskowe miejsce parkingowe w garażu podziemnym typu parklift w cenie 48 000zł. Na terenie osiedla znajdują się ładowarki do samochodów elektrycznych.

Budynek zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową, a czynsz wynosi 341 zł. Mieszkanie stanowi odrębną własność i nie jest obciążone hipoteką. Dostępne jest od 1 marca 2022r.
Lokalizacja nieruchomości w centrum Łodzi pozwala mieszkańcom na korzystanie z pełnej infrastruktury miejskiej: w pobliżu znajdują się zarówno żłobki, przedszkola, szkoły, jak i sklepy, apteki, ośrodki zdrowia, biblioteki, kluby fitness. W okolicy ulokowane są liczne wydziały Politechniki Łódzkiej i kompleks sportowy Zatoka Sportu. Mieszkańcy ceniący sobie aktywne spędzanie czasu docenią z pewnością bliskość Parku Reymonta.

Samo osiedle również ma wiele do zaoferowania. Tutaj, ze szczególna dbałością o zabudowę historyczną, połączono funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, biurowe, gastronomiczne i kulturalne, a także plac miejski i zielone tereny.

Jeśli jesteś zainteresowana/y to koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail