Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w pobliżu parku w dzielnicy Górna.
Powierzchnia mieszkania wynosi 89 m2 i składa się z dwóch poziomów. W skład nieruchomości wchodzą dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie było na bieżąco remontowane, wymienione zostały wszystkie instalacje. Ogromnym plusem jest parking na terenie nieruchomości (podwórku) dostępny wyłącznie dla mieszkańców kamienicy.
W bliskiej odległości od mieszkania umiejscowiony jest piękny, obszernym park im. J. Dąbrowskiego idealny do spacerów i odpoczynku. W okolicy znajduje się wiele sklepów spożywczych oraz przemysłowych (m.in. Lidl, Biedronka, ALDI). Nieruchomość położona jest niedaleko skrzyżowania ulic płk. J. Kilińskiego i gen. J. Dąbrowskiego co umożliwia łatwy dostęp do południowej obwodnicy miasta (droga S14) oraz komunikacji miejskiej.
Ważne informacje o mieszkaniu:
Czynsz nieruchomości wynosi 700 zł, dostępne są wszystkie media oraz własny piec gazowy. Ekspozycja okien jest południowa co zapewni lepsze oświetlenie mieszkania. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny (księga wieczysta).