Mieszkanie 3 pok. blisko parku na Dołach

Mieszkanie na sprzedaż
296 400 PLN, Pow. 57 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Bałuty , Marysińska
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
332894
Cena za m2:
5 200 PLN
Oferuję rozkładowe mieszkanie w bardzo urokliwej części miasta Łodzi przy ul. Marysińskiej na Doły - Marysin .
Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji, szczególnie dla studentów Akademii Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Medycznego czy Uniwersytetu Łódzkiego.

W mieszkaniu jest cicho i przytulnie. Nie docierają żadne odgłosy z zewnątrz.

Mieści się ono na 5 piętrze w wysokim bloku z 1976r. Atutem jest to iż widok z okna nie jest niczym zasłonięty, ponieważ kolejne bloki stoją daleko.

Mieszkanie 57m2 składa się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Po wejściu znajdujemy się w przedpokoju, po prawej stronie znajduje się oddzielna toaleta oraz łazienka.
Obok znajduje się aktualnie kuchnia. W dalszej części korytarza znajduje się pokój o pow. ponad 9m2. Po lewej stronie od wejścia znajdują się dwa pokoje. Pokój p powierzchni 12,5m2 oraz drugi 18,5m2 z balkonem.

Mieszkanie jest do generalnego remontu. Na podłogach położony jest parkiet oraz wykładzina. Instalacje nie były wymieniane. Okna PCV. Ekspozycja okienna: zachód.

Do lokalu przynależy komórka.

Ogrzewanie i ciepła woda są miejskie. Czynsz wynosi ok. 700 zł.

W pobliżu znajdują się: przedszkola, szkoły, Park Szarych Szeregów, Akademia Sztuk Pięknych, żłobki, przystanki autobusowe i tramwajowe, PKP, sklepy, sala zabaw, pizzerie, restauracje, Biedronka, Stokrotka, poczta, bank, liceum, boisko "Orlik".
Nieprawidłowy adres E-mail