Kawalerka do remontu, Łódź Górna ul. Przyszkole

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 35,36 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Łódź Górna , Przyszkole
  • Rok budowy : 1962
  • Piętro: 8 na 11
  • Numer oferty : REM-O165905
  • Cena za m2 : 4383.48 PLN

SPRZEDANE

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie do remontu, w wieżowcu z cegły z roku 1962, położone na ul. Przyszkole na VIII p. Mieszkanie własnościowe z KW. Widok z mieszkania rozciąga się na Park Sielanka.

Mieszkanie rozkładowe, widne o wys. 2,60 m. W przedpokoju wbudowana jest duża wnękowa szafa na ubrania o wymiarach 60 cm x 120 cm.  Na wprost drzwi wejściowych znajduje się kuchnia (6,08 m2) z oknem (1m x 1,54 m), które wychodzi na loggię. Pokój dzienny o pow. 16,77 m2 posiada dodatkową, widną wnęką o pow 5,47 m2. Na dużą loggię o pow. 8,10 m2 (6 m x 1,35 m) prowadzi wyjście z pokoju. Zamontowano na niej siatkę chroniącą koty oraz szafę wnękową o wymiarach 60 cm x 135 cm. Łazienka z prysznicem o pow. 2,97 m2. Okna z pokoju i kuchni wychodzą na stronę wschodnią, a z wnęki na stronę zachodnią. Okna wymienione zostały na PCV. W pokoju na podłodze znajduje się parkiet, a w pozostałych pomieszczeniach położona została terakota. Media miejskie, założone pomierniki ciepła i jedynie gaz został odcięty w mieszkaniu. W wieżowcu jest internet i telewizja kablowa, której dostawcą jest TOYA.

Wieżowiec został ocieplony, jedna z dwóch działających wind została wymieniona, zsypy zaspawane. Wspólnota mieszkaniowa założyła monitoring wokół wieżowca, na parterze oraz w windach. Na parterze znajduje się pomieszczenie na rowery.

Lokal polecam przede wszystkim młodym ludziom, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, a mogą je urządzić wg własnego pomysłu, aranżacji, jak również tym klientom, którzy  myślą o wynajmie (bliskość Politechniki Łódzkiej).

Dodatkowym atutem jest jego położenie. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Nowe Rokicie, które jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami Łodzi. Najbliższy przystanek tramwajowy na ul. Pabianickiej to jedyne 260 m pieszo, a przystanek autobusowy na Alei W. Bartoszewskiego oddalony jest o 350 m. W okolicy znajdują się sklepy (najbliższa Żabka 150 m), przychodnie, apteki i Szpital im. M. Kopernika. Do Szkoły Podstawowej Związku Nauczycielstwa Polskiego 100 m ewentualnie trochę dalej do SP 42, XX LO 250 m. A od zgiełku ulic oddziela budynek Park Sielanka.

Oferta nieaktualna - sprzedaż