Lokal biurowo-usługowy w "Luiza", Centrum Zabrza

Biuro na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 44,52 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Zabrze , Średnia
  • Rok budowy : 2015
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : REM-O656081
  • Cena za m2 : 32 PLN

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o pow. 44,52 m2 położony na II piętrze w biurowcu "Luiza". Lokal typu open space, do adaptacji przez Klienta, posiada dostęp do węzła sanitarnego.

Podłoga w lokalu pokryta jest wykładziną PCV, sufity podwieszane, mimo wysoko zamontowanych okien - bardzo dobrze doświetlony. Wejście z klatki B, winda do dyspozycji. Zdjęcia pokazują pierwotny, duży lokal o pow. 95,40 m2, który został podzielony na 2 mniejsze, z osobnymi wejściami pomieszczenia.

Pomimo usytuowania budynku w Centrum, firmy wynajmujące i ich klienci zagwarantowane mają miejsca parkingowe. W obiekcie 3-kondygnacyjnym przeprowadzono remont generalny w latach 2015-2016. Wymienione zostały wszystkie instalacje, zamontowano okna drewniane, wentylacje, budynek ocieplono, teren ogrodzono i zamontowano 3 bramy wjazdowe oraz przygotowano 41 miejsc parkingowych. Do lokalów prowadzą 2 klatki schodowe, zamontowana została winda, a budynek przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na fakt, iż portiernia otwarta jest od 6.00 do 22.00, to godziny pracy najemców mogą być bardziej elastyczne. Obiekt dysponuje lokalami o różnym przeznaczeniu i wielkości. Mogą być dzielone bądź łączone. Niektóre z nich mogą zostać zaadoptowane do potrzeb i wymogów najemcy.

Biurowiec "Luiza" usytuowany w samym Centrum Zabrza, 300 m pieszo do Dworca PKP, a 100 m do najbliższego przystanku tramwajowego na placu Wolności (7 linii tramwajowych), a w najbliższym otoczeniu znajduje się Urząd Miasta, banki, centrum handlowo-usługowe.

Świetna lokalizacja obiektu sprzyja rozwojowi biznesu. W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP. W bliskim otoczenie: obiektu kulturalne, sakralne, handlowo - usługowe, użyteczności publicznej, tereny zielone oraz zabudowa o ciekawej architekturze. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, ogrodzony, strzeżony, otoczony zielenią.

UWAGA: wartość oferty wyrażona jest w cenie netto, czyli należy doliczyć do niej podatek VAT, właściciel oferty wystawia faktury