Lokal biurowy 12 m2 w "Luiza", Centrum Zabrza

Biuro na wynajem
360 PLN , Pow. 12 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
12 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Zabrze , Średnia
Rok budowy:
2016
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
REM-O250852
Cena za m2:
30 PLN
Na wynajem lokal biurowy o pow. 12 m2 położony na II piętrze w biurowcu "Luiza", posiada dostęp do węzła sanitarnego.

Lokal wyremontowany, wyposażony w klimatyzację, okna drewniane, jasny, doświetlony; podłoga pokryta wykładziną PCV. Wejście z klatki A, jak również B, winda do dyspozycji.

Pomimo usytuowania budynku w Centrum, firmy wynajmujące i ich klienci zagwarantowane mają miejsca parkingowe. W obiekcie 3-kondygnacyjnym przeprowadzono remont generalny w latach 2015-2016. Wymienione zostały wszystkie instalacje, zamontowano okna drewniane, wentylacje, budynek ocieplono, teren ogrodzono i zamontowano 3 bramy wjazdowe oraz przygotowano 41 miejsc parkingowych. Na dachu biurowca umieszczono fotowoltaikę. Do lokalów prowadzą 2 klatki schodowe, zamontowana została winda, a budynek przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na fakt, iż portiernia otwarta jest od 6.00 do 22.00, to godziny pracy najemców mogą być bardziej elastyczne. Obiekt dysponuje lokalami o różnym przeznaczeniu i wielkości. Mogą być dzielone bądź łączone. Niektóre z nich mogą zostać zaadoptowane do potrzeb i wymogów najemcy.

UWAGA: Dodatkowo 15 zł/m2 koszty utrzymania - media : CO, woda + odprowadzenie ścieków, wywóz nieczystości, sprzątanie, utrzymanie powierzchni wspólnych wew. Budynku oraz parkingu i terenów zielonych, portiernia w godz. 6.00 - 22.00, zarządzanie budynkiem.
Wartość oferty wyrażona jest w cenie netto, czyli należy doliczyć do niej podatek VAT, właściciel oferty wystawia faktury.
Oferta nieaktualna - wynajem
Nieprawidłowy adres E-mail