Lokal handlowo/usługowy 107 m2 Niciarniana w Łodzi

Lokal gastronomiczny na wynajem
5 000 PLN , Pow. 106,74 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
106,74 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Łódź Widzew , Niciarniana
Rok budowy:
2018
Piętro:
0 na 8
Numer oferty:
REM-O172614
Cena za m2:
47 PLN
Na wynajem lokal dwupiętrowy o pow. 106,74 m2 położony na parterze w bloku z 2018 r. Witryna lokalu wychodzi na ul. Św. Kazimierza, przy której jest wiele miejsc parkingowych. W cenie najmu dostępne jest naziemne miejsce parkingowe. Blok posiada monitoring.

Lokal na początku został całkowicie dostosowany i wyposażony w maszyny i urządzenia pod potrzeby działalności gastronomicznej. 
Zgodnie z projektem lokal składa się
- na parterze:
z sali konsumenckiej (pow. 27 m2) z podwieszanym sufitem, kuchni 18 m2, magazynu art. spożywczych 7,6 m2 oraz pomieszczenia porządkowego 3 m2;
- na piętrze:
z sali konsumenckiej (pow. 16 m2), szatni personelu 4,10 m2, WC personelu 1,26 m2, WC konsumentów 2.40 m2.
W całym lokalu na podłodze położona została trwała terakota, a w kuchni, magazynie art. spożywczych oraz toaletach glazura. Zamontowana została wentylacja i klimatyzacja. Okna i duże, przeszklone drzwi wejściowe mają ekspozycję południową.
Wszystkie media są miejskie. Dodatkowo poza czynszem i kosztami administracyjnymi, najemca opłacać będzie zużycie energii.

Ostatni najemca wprowadził zmiany, aby móc przygotowywać zdrową żywność i na miejscu sprzedawać. Zasadnicze zmiany jakie zostały wprowadzone, to powiększenie kuchni kosztem frontowej sali, która wykorzystywana była jedynie w celach handlowych. Postawione zostały ścianki działowe i obecnie powierzchnia sali frontowej jest mniejsza o ok. 5 m2, dzięki czemu powierzchnia kuchni została powiększona. Oczywiście zmiany te można cofnąć, usuwając ścianki działowe.
Dla wszystkich zainteresowanych mogę udostępnić pełną listę dostępnych maszyn i urządzeń gastronomicznych oraz dodatkowego wyposażenia.

To co jest interesujące, to ze względu na wykończenie lokalu, można go również dostosować do działalności handlowej lub usługowej.

Lokal położony jest w łódzkiej dzielnicy Widzew na ul. Niciarnianej, ale wejście jest od ul. Św. Kazimierza. W odległości 160 m od Al. Piłsudskiego, 210 m od stacji kolejowej Łódź Niciarniana.

Miejsce jest świetnie skomunikowane, blisko położone są przestanki licznych linii tramwajowych (al. Piłsudskiego) oraz przystanki autobusowe na ul. Niciarnianej tuż obok lokalu. Dużym atutem są dostępne miejsca parkingowe przed lokalem.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nieprawidłowy adres E-mail