Budynek biurowy na sprzedaż Łask

Obiekt na sprzedaż
950 000 PLN, Pow. 399 m2
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 399 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 20
  • Lokalizacja : Łask , Południowa
  • Rok budowy : 2011
  • Numer oferty : REM-O758513
  • Powierzchnia działki : 1 698 m2
  • Cena za m2 : 2380.95 PLN

Na sprzedaż budynek biurowy o powierzchni całkowitej 399 m² mieszczący się w centrum Łasku.
Nieruchomość posadowiona na dwóch działkach gruntu o łącznej powierzchni 1698 m².

Budynek jest parterowy, niepodpiwniczony, dawniej stanowił obiekt przemysłowy, ale został kompletnie przebudowany i wyremontowany w 2012r. Wokół budynku teren jest utwardzony, ale nie zapomniano również o zieleni (liczne nasadzenia drzew i krzewów). Na działce wyznaczono również miejsca postojowe dla pracowników i klientów. 
Obecnie jest to obiekt biurowy, idealny na siedzibę firmy. Po całkowitym remoncie z nowoczesną elewacją, nowymi oknami PCV wyposażonymi w rolety antywłamaniowe, drzwiami wejściowymi z przeszkleniami.

Wnętrze budynku również przeszło kompleksowy remont. W korytarzu na podłodze położono odporną na ścieranie terakotę, wszystkie drzwi wewnętrzne mają nową solidną stolarkę. Do dyspozycji  osób pracujących w budynku jest przystosowana odpowiednio kuchnia a także dwie wyremontowane łazienki.
Całość wnętrza podzielona jest na 11 pokoi biurowych o różnych powierzchniach, które można łączyć w zależności od potrzeb. We wszystkich pokojach biurowych poprowadzone są instalacje komputerowe, sieć internetowa oraz telekomunikacyjna.
Budynek posiada również własną kotłownię (piec dwufunkcyjny gazowy) oraz serwerownię.
W całym budynku jest wentylacja mechaniczna oraz zainstalowana klimatyzacja z rekuperacją.
Obiekt jest wyposażony w system monitoringu oraz system alarmowy.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej z asfaltową nawierzchnią. 
Działka, na której mieści się budynek ma kształt nieregularny i jest częściowo ogrodzona od strony wjazdu i ulicy. Wejście do budynku wyłożone jest kostką.

W sąsiedztwie znajdują się obiekty usługowe a także budynki mieszkalne. W dalszym sąsiedztwie znajdują się obiekty użyteczności publicznej (Urząd Miasta, Urząd Skarbowy).
Dobra komunikacja z Łodzią i całą Polską zapewniają drogi szybkiego ruchu i autostrady, w pobliżu zjazdy na S8 oraz S14.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-komercyjne-wtórny