Budynki 464,86 m2, działka 8 ha, staw, Zieleniew

Obiekt na sprzedaż
1 500 000 PLN , Pow. 464,86 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
464,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zieleniew
Rok budowy:
1970
Numer oferty:
REM-O415572
Powierzchnia działki:
79 159 m2
Cena za m2:
3 227 PLN
Cenowa obniżka czasowa - ogólnopolska akcja marketingowa RE/MAX Polska “BLACK WEEKS “ w dniach 18.11- 02.12. 2022 r.
UWAGA!
Podana cena obowiązuje dla ofert zakupu tej nieruchomości złożonych w czasie trwania promocji.

Oferujemy Państwu na sprzedaż zabudowaną nieruchomość, położoną w miejscowości Zieleniew, województwo łódzkie, powiat kutnowski, gmina Krośniewice.
Nieruchomość ta stanowi dawne siedlisko rolne zabudowane budynkiem mieszkalnym (dawna obora), budynkiem mieszkalnym z częścią garażowo-gospodarczą (dawna stodoła) oraz budynkiem mieszkalnym docelowo przeznaczonym do rozbiórki, o łącznej powierzchni budynków 464,86 m2, składająca się z sześciu działek o łącznej powierzchni 7,9159 ha.
Dodatkową atrakcją jest staw o powierzchni ok. 2000 m² oraz teren o powierzchni ok. 3,30 ha, który stanowi wyrobisko po powierzchniowym poborze kruszywa, zrekultywowane jako zbiornik wodny ze skarpami obsianymi trawą. Rekultywacja wyrobiska nadała nieruchomości cech rekreacyjnych.
Dojazd do nieruchomości drogą powiatową o nawierzchni asfaltowej. Odległość do drogi krajowej nr 91 ok. 900 m.
Odległość do Krośniewic ok. 5,50 km. Odległość do Łodzi ok. 48,0 km.
Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny w części zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz z zabudową siedliskową, w części niezabudowane użytkowane rolniczo.

Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Burmistrza Krośniewic na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Krośniewice, zatwierdzonego Uchwałą Nr 69/XII/03 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 27 sierpnia 2003 r. (ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 15.11.2003 r., Nr 309, poz. 2641):
- działka o powierzchni 0,2671 ha przeznaczona jest pod tereny o przewadze zabudowy zagrodowej (oznaczenie w planie „MR”). Oznaczenie użytków: Br-RVI;

- działka o powierzchni 1,6218 ha przeznaczona jest pod tereny o przewadze zabudowy zagrodowej (oznaczenie w planie „MR”), pod tereny do zalesienia (oznaczenie w planie „Lp”) oraz pod tereny użytków zielonych (oznaczenie w planie „Ł”). Oznaczenie użytków: PsIV, RV, RVI, W-PsIV, Ws;

- działka o powierzchni 0,0039 ha przeznaczona pod poszerzenie drogi powiatowej nr 574 relacji Kutno - Ogrodzona klasy Z (oznaczenie w planie „574 KZ”). Oznaczenie użytków: RVI;

- działka o powierzchni 0,0111 ha przeznaczona pod poszerzenie drogi powiatowej nr 574 relacji Kutno - Ogrodzona klasy Z (oznaczenie w planie „574 KZ”). Oznaczenie użytków: Br-RVI;

Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Burmistrza Krośniewic na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części działek położonych w obrębie Zieleniew, zatwierdzonego Uchwałą XLII/303/14 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 16 czerwca 2014 r. (ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 21.07.2014 r., poz. 2800):
- działka o powierzchni 3,1945 ha przeznaczona jest pod tereny eksploatacji powierzchniowej (oznaczenie w planie „PG”) oraz pod tereny rolnicze (oznaczenie w planie „R”). Oznaczenie użytków: RIVb, RV, RVI, W-PsIV;

- działka o powierzchni 2,8175 ha przeznaczona jest pod tereny eksploatacji powierzchniowej (oznaczenie w planie „PG”) oraz pod tereny rolnicze (oznaczenie w planie „R”). Oznaczenie użytków: RV, RVI, W-PsIV;

Wjazd na nieruchomość dwoma bramami przesuwnymi o konstrukcji stalowej. Jedna z bram wyposażona w automatykę zdalnie sterowaną. Teren nieruchomości jest częściowo ogrodzony siatką na słupkach stalowych osadzonych w gruncie, a wzdłuż granicy południowej ogrodzeniem z paneli stalowych na słupkach stalowych osadzonych w betonowym prefabrykowanym cokole. Niezabudowana część siedliska w części obsiana trawą i obsadzona zielenią ozdobną, w części południowej utwardzona betonowymi płytami drogowymi, w pozostałej części nieutwardzona i nieużytkowana.

BUDYNEK MIESZKALNY
Budynek o powierzchni użytkowej 218,86 m², powierzchnia zabudowy 180,00 m², rok budowy lata 70-te XX w., rok przebudowy i modernizacji lata 2016 - 2018. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjny, parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję budynku inwentarskiego, obecnie po adaptacji pomieszczeń gospodarczych w całości pełni funkcję mieszkalno-rekreacyjną. W parterze budynku wyodrębniono dwa pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki z WC, hall wejściowy, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownię (nie wliczona do powierzchni użytkowej budynku). W poziomie poddasza budynku wydzielono trzy sypialnie, pokój ogólnego przeznaczenia i łazienkę z WC. Fundamenty i ściany fundamentowe budynku betonowe, monolityczne. Ściany murowane z pustaków betonowych, ocieplone warstwą styropianu metodą lekką mokrą. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, w większości szpachlowane, malowane 9 farbami emulsyjnymi i akrylowymi. W poziomie poddasza tynki w części wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. W pomieszczeniach sanitarnych i w części pomieszczeń kuchennych ściany licowane glazurą. Elewacje tynkowane tynkiem cienkowarstwowym, akrylowym. Strop nad parterem w części żelbetowy, monolityczny, w części stropy gęstożebrowe. Schody na poddasze zabiegowe, o konstrukcji nośnej stalowej, ze stopniami drewnianymi. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką powlekaną. Obróbki dachu i orynnowanie z blachy powlekanej. Posadzki budynku betonowe, wyłożone płytkami ceramicznymi. Stolarka okienna z profili PCV obustronnie okleinowanych, z szybami zespolonymi o obniżonej przenikalności cieplnej. Okna połaciowe drewniane. Stolarka drzwiowa wewnętrzna płycinowa, typowa, o podwyższonej jakości. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe.
Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną zasilaną z sieci gminnej, kanalizacyjną z odpływem do przydomowego szamba szczelnego oraz c.o. zasilaną piecem olejowym marki Buderus.
Standard wykończenia wnętrz i wyposażenia budynku podwyższony. W pomieszczeniach kuchennych i aneksach kuchennych wykonano trwałą zabudowę, w części z montażem sprzętu AGD. W jednym z pokoi zamontowano kominek z wkładem żeliwnym.
Stan techniczny budynku, po przeprowadzonej w ostatnich latach modernizacji i przebudowie, bardzo dobry.

BUDYNEK MIESZKALNO - GOSPODARCZY
powierzchnia użytkowa 196,00 m² w tym powierzchnia użytkowa mieszkalna 131,00 m², powierzchnia użytkowa garażu 65,00 m², powierzchnia zabudowy 159,00 m², rok budowy lata 70-te XX w., rok przebudowy i modernizacji lata 2016 - 2018. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, w części dwukondygnacyjny, w części parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję budynku stodoły, obecnie po adaptacji i przebudowie w pełni funkcję w części mieszkalno-rekreacyjną, w części funkcje garażowo-gospodarczą. W parterze budynku wyodrębniono dwa pokoje z aneksami kuchennymi, dwie łazienki z WC, wiatrołap i pomieszczenie garażowo-gospodarcze. W poziomie poddasza budynku wydzielono dwa pokoje z aneksami kuchennymi i korytarz. Fundamenty i ściany fundamentowe budynku betonowe, monolityczne. Ściany murowane z pustaków betonowych, ocieplone warstwą styropianu metodą lekką mokrą. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, w większości szpachlowane, malowane farbami emulsyjnymi i akrylowymi. W poziomie poddasza tynki w części wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. W pomieszczeniach sanitarnych i aneksach kuchennych ściany licowane glazurą. Elewacje tynkowane tynkiem cienkowarstwowym, akrylowym. Strop nad parterem w części żelbetowy, monolityczny, w części stropy gęstożebrowe. Schody na poddasze o konstrukcji nośnej stalowej, ze stopniami z kratek WEMA. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką powlekaną. Obróbki dachu i orynnowanie z blachy powlekanej. Posadzki budynku betonowe, wyłożone w części mieszkalnej płytkami ceramicznymi. W części garażowo-gospodarczej posadzki zatarte na gładko, bez warstw wykończeniowych. Stolarka okienna z profili PCV obustronnie okleinowanych, z szybami zespolonymi o obniżonej przenikalności cieplnej. Okna połaciowe drewniane. Stolarka drzwiowa wewnętrzna płycinowa, typowa, o podwyższonej jakości. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe. Wrota garażowe segmentowe, typu przejazdowego (2 szt.).
Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną zasilaną z sieci gminnej, kanalizacyjną z odpływem do przydomowego szamba szczelnego oraz c.o. zasilaną z kotłowni mieszczącej się w budynku mieszkalnym. Standard wykończenia wnętrz i wyposażenia budynku podwyższony. W aneksach kuchennych wykonano trwałą zabudowę.
Stan techniczny budynku, po przeprowadzonej w ostatnich latach modernizacji i przebudowie, bardzo dobry.

BUDYNEK MIESZKALNY (DO ROZBIÓRKI)
powierzchnia użytkowa 50,00 m², rok budowy ok. 1965 r. Budynek parterowy z poddaszem gospodarczym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju. Obiekt obecnie nieużytkowany. Fundamenty budynku kamienne. Ściany nadziemia w części wylewane z żużlobetonu, w części murowane z cegły ceramicznej. Dach dwuspadowy, kryty eternitem falistym. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne. Elewacje w części z tynkiem cementowo-wapiennym, w części nietynkowane. Obróbek blacharskich i orynnowania brak. Okna i drzwi drewniane. Stan techniczny budynku zły. Obiekt może służyć jako tymczasowy budynek gospodarczy - docelowo przeznaczony jest do rozbiórki.
Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, tuż przy budynku znajduje się studnia.

MEDIA
- CO lokalne (piec olejowy)
- CW (elektryczny przepływowy podgrzewacz wody)
- prąd
- woda miejska
- studnia
- siła
- kanalizacja (szambo)

Podatek od nieruchomości za 2022 r. wynosi 104 zł.
Wolne od zaraz.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia terminu prezentacji nieruchomości.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-komercyjne-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail