Teren inwestycyjny w Kutnie- wszystkie media

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
4 350 000 PLN , Pow. 15 186 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
15 186 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kutno , Przemysłowa
Numer oferty:
REM-O231745
Cena za m2:
286 PLN
Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny przy ul. Przemysłowej pod magazyny, składy, logistykę, usługi, oraz zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, do 8 kondygnacji nadziemnych lub wyżej. Plan przewiduje również zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Teren inwestycyjny składa się z kompleksu 9 działek o łącznej powierzchni 15 186 m2 o szerokości 130 m i długości 115 m.

Zapewnione wszystkie media miejskie: woda, prąd (własna trafostacja), kanalizacja, gaz ziemny w drodze (w trakcie uzgodnień przyłącza). Dodatkowo instalacja ppoż.

Obecnie na tym terenie znajdują się dwa budynki z możliwością adaptacji lub rozbiórki. Pierwszy o powierzchni całkowitej 3200m2 drugi 550m2. Istnieje możliwość zachowania istniejącego stylu loftowego.

Teren położony jest w bardzo dobrej lokalizacji ok 2 km od ścisłego centrum miasta.
Doskonałe położenie geograficzne Kutna (najważniejszy szlak komunikacyjny, w pobliżu autostrady A1 - 1,6 km oraz A2- ok. 35 km) oraz korzystny klimat inwestycyjny stworzony przez władze miasta i organy samorządowe zapewniają inwestorom liczne profity płynące z realizacji inwestycji.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-działki-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail