Działka leśna 14 219 m2 Zakościele nad Pilicą

Działka (Leśna) na sprzedaż
170 628 PLN , Pow. 14 219 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
14 219 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zakościele
Numer oferty:
REM-O619416
Cena za m2:
12 PLN
Na sprzedaż działka leśna o pow. 14 219 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie nieregularnym (najkrótszy z boków 71 m a najdłuższy 184 m). Położona blisko drogi wojewódzkiej W726, las iglasty, a przede wszystkim położona w otulinie Spalskiego Parku Krajobrazowego.

Działka przeznaczona jest dla osób, którzy chcą wypoczywać na łonie natury, spędzać czas w spokoju, ale też z możliwością intensywnego wypoczynku, co jest zagwarantowane przez najbliższe okolice. Należy pamiętać, że budowa domku letniskowego w 2021 roku, to nie tak duże wyzwanie, jak budowa domu mieszkalnego. Istnieje możliwość budowy domku letniskowego w lesie (do 35 m2) i odbywa się na podobnych zasadach jak w przypadku realizacji tego rodzaju budowy na działce rolnej.

Zainteresowani większą inwestycją mogą zakupić także sąsiednie działki budowlane, jak również inną działkę leśną.

Zakościele - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w gminie Inowłódz, nad Pilicą. Wieś liczy około 200 mieszkańców. Początki miejscowości sięgają czasów Kazimierza Wielkiego (ruiny XIV w. Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu), który osadził tu cztery rody włoskie. W II połowie XIX wieku rozwinęło się tkactwo ludowe, które funkcjonowało do połowy XX wieku. Nazwa wsi wzięła się od kościółka pod wezwaniem św. Idziego, który znajduje się na granicy między Inowłodzem a Zakościelem.
Charakteryzuje się licznymi gospodarstwami agroturystycznymi, terenami spacerowymi, w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego. W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały - Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich). Inowłódz oddalony o 1,5 km stanowi centrum handlowo-usługowe ze sklepami, przychodnią, apteką, bankami, szkołą podstawową.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-działki-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail