Działka z domkiem letniskowym Rosanów k. Łodzi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
193 000 PLN, Pow. 1 612 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 612 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Rosanów , Zagajnikowa
Numer oferty:
REM-O509082
Cena za m2:
119.73 PLN
SPRZEDANA

Na sprzedaż, położona w miejscowości Rosanów koło Łodzi, narożna działka o powierzchni 1612 m2 zabudowana domkiem letniskowym typu BRDA. Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów jest to działka budowlano-leśna.

Działka z dodatkowymi nasadzeniami - jodła, sosna, dąb, brzoza, ogrodzona siatką z bramą wjazdową od ul. Zagajnikowej, a od ul. Lipowej dodatkowe wejście furtką. Dojazd do działki drogą utwardzoną, gruntową. Media na działce: woda (wodociąg miejski oraz dodatkowo studnia 16 dren), szambo, prąd i dodatkowo siła. Jest możliwość doprowadzenia gazu bezpośrednio z ulicy. W Rosanowie dostępny jest internet. Dom drewniany BRDA o pow. 58,4 m2 z tarasem, posadowiony na fundamentach, dach to blachodachówka, ocynkowana i pomalowana. Przestrzeń na parterze jest otwarta, z zabudową kuchenną, a po środku jest ceglany kominek. Dodatkowo na parterze znajduje się toaleta. Do 2 sypialni na piętrze prowadzą schody drewniane.

Rosanów jest miejscowością świetnie skomunikowaną ze Zgierzem i Łodzią. Jedyne 2,4 km do autostrady A2 (węzeł w Emilii). Dojazd do Łodzi zajmuje 30 min. Tramwaj z Ozorkowa do Łodzi. Przystanek podmiejskich busów znajduje się przy najbliższym sklepie w odległości 900 m od działki. W sąsiedztwie są domy całoroczne, domki letniskowe, działki rekreacyjne oraz lasy.
W okolicy Rosanowa we wsi Ciosny znajdują się źródła rzeki Ciosenki − największe i najwydajniejsze źródła w Polsce Środkowej. Miejscowość słynie z rezerwatu przyrody „Ciosny” chroniącego unikatowe skupisko wyjątkowo okazałych jałowców w wieku ok. 160 lat.

Oferta skierowana jest dla osób, którzy lubią naturę, spokój, a zarazem w bliskiej odległości do miasta.
Zapraszam do obejrzenia działki i składania ofert kupna.

Oferta nieaktualna - sprzedaż
Nieprawidłowy adres E-mail