Działka budowlana na sprzedaż w Łodzi - Brzezińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż
383 280 PLN , Pow. 3 194 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 194 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łódź Widzew , Brzezińska
Numer oferty:
REM-O954126
Cena za m2:
120 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu, o obszarze 3194 m2, położona w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej (województwo łódzkie, powiat M. Łódź, gmina Łódź M., miejscowość Łódź, dzielnica Łódź-Widzew), obręb W-46, oznaczona w wypisie z rejestru gruntów symbolem RV wraz z udziałem w działce drogi o obszarze 4187 m2.
Ofertę polecam również deweloperom. Możliwość dokupienia działek sąsiednich, w sumie 6 działek o łącznym obszarze 20955 m2.

Teren na którym znajduje się działka nie ma uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Do uzyskania pozwolenia na budowę potrzebne będzie uzyskanie Decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (WZiZT) - w trakcie uzyskiwania. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (liczne osiedla mieszkaniowe) i inwestycyjna.

Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Położona jest ok. 130 m od ulicy Brzezińskiej przy wewnętrznej, utwardzonej, o szerokości ok. 9 m działce drogi. Ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 64 m (od strony ulicy wewnętrznej - udział w działce drogi) x ok. 50 m szerokości i jest płaska.

Do gwiaździstego skrzyżowania w Nowosolnej jest ok. 1 km (skrzyżowanie ulic Brzezińska, Byszewska, Grabińska, Kasprowicza, Jugosłowiańska, Pomorska, Wiączyńska), do centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej ok. 13 km, a do wjazdu na autostradę Bursztynową A1 ok. 600 m (rondo Bolesława Fichny).

W centrum Nowosolnej znajdują się liczne sklepy m.in. Lidl, Biedronka, Netto, Żabka, drogeria Hebe oraz Urząd Gminy Nowosolna, Centrum Handlowe Nowosolna Rynek, Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2, przedszkole prywatne, FitFabric, restauracje, myjnia i warsztat samochodowy, przychodnia weterynaryjna i kościół.

Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ulicy Brzezińskiej w odległości ok. 250 m (Brzezińska - Tatarkiewicza #1799) oraz w odległości ok. 400 m (Brzezińska - Autostrada #1803).

MEDIA:
- prąd (na działce)
- woda miejska (w ulicy Brzezińskiej)
- gaz (w ulicy Brzezińskiej)
- kanalizacja (w ulicy Brzezińskiej)
- internet - światłowód (w ulicy Brzezińskiej)

Serdecznie polecam, zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-działki-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail