Działka budowlana 3 710 m2 Zakościele nad Pilicą

Działka (Budowlana) na sprzedaż
319 431 PLN , Pow. 3 710 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 710 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zakościele
Numer oferty:
REM-O575177
Cena za m2:
86 PLN
W REZERWACJI

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 710 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Kształt działki prostokątny (szerokość 85 m, długość 35 m). Znajduje się na terenie dawnej Stacji klimatyczno-leśnej Inowłódz, do której przed I Wojną światową przyjeżdżali Tuwim, Rubinstein. Położona na wzgórzu, przy asfaltowej drodze publicznej. 

Działka budowlana.  Media - energia, wodociąg i kanalizacja dostępne w asfaltowej drodze publicznej,  przy której położona jest działka. Wybudowany na działce magazyn jest do rozbiórki. Beton, znajdujący się na działce, może zostać usunięty przez Właściciela na życzenie kupującego.

Istnieje możliwość kupna innych działek budowlanych, jak również działki leśnej.

Zakościele - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w gminie Inowłódz, nad Pilicą. Wieś liczy około 200 mieszkańców. Początki miejscowości sięgają czasów Kazimierza Wielkiego (ruiny XIV w. Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu), który osadził tu cztery rody włoskie. W II połowie XIX wieku rozwinęło się tkactwo ludowe, które funkcjonowało do połowy XX wieku. Nazwa wsi wzięła się od kościółka pod wezwaniem św. Idziego, który znajduje się na granicy między Inowłodzem a Zakościelem.
Charakteryzuje się licznymi gospodarstwami agroturystycznymi, terenami spacerowymi, w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego. W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały - Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich). Inowłódz oddalony o 1,5 km stanowi centrum handlowo-usługowe ze sklepami, przychodnią, apteką, bankami, szkołą podstawową.

Oferta nieaktualna - rezerwacja
Nieprawidłowy adres E-mail