Działka budowlana 14 271 m2 Zakościele nad Pilicą

Działka (Budowlana) na sprzedaż
713 550 PLN , Pow. 14 271 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
14 271 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zakościele
Numer oferty:
REM-O358356
Cena za m2:
50 PLN
Na sprzedaż działka budowlana o pow. 14 271 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 78 m, głębokość 190 m). Znajduje się na terenie dawnej Stacji klimatyczno-leśnej Inowłódz, do której przed I Wojną światową przyjeżdżali Tuwim, Rubinstein. Najwyżej położona na wzgórzu, w najbliższym sąsiedztwie lasu. 700 m to odległość działki od pomostu na Pilicy, gdzie wodowane są kajaki.

Działka podzielona została na 3 mniejsze działki o pow. poniżej 5 000 m2 oraz wydzielono działkę, jako drogę wewnętrzną. Uzyskano już dla dwóch z działek (o nr 169/9 i 169/11) warunki zabudowy odpowiednio na budowę 6 i 5 domów jednorodzinnych.

Istnieje możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy kilku domów jednorodzinnych dla ostatniej z 3 działek. Energia elektryczna - z projektowanego przyłącza do sieci energetycznej. Kupno działki wiąże się ze służebnością na działkach drogi wewnętrznej (nr ewid. 165, 169/10), co gwarantuje dostęp do drogi publicznej. 

Do ceny zakupu należy doliczyć podatek VAT w wys. 23% (dot. 2 działek z WZ).

Zainteresowani większą inwestycją mogą zakupić także 5 sąsiednich działek o łącznej powierzchni 18 842 m2, przy czym jedna z nich posiada już warunki zabudowy na 4 domy jednorodzinne.

Zakościele - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w gminie Inowłódz, nad Pilicą. Wieś liczy około 200 mieszkańców. Początki miejscowości sięgają czasów Kazimierza Wielkiego (ruiny XIV w. Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu), który osadził tu cztery rody włoskie. W II połowie XIX wieku rozwinęło się tkactwo ludowe, które funkcjonowało do połowy XX wieku. Nazwa wsi wzięła się od kościółka pod wezwaniem św. Idziego, który znajduje się na granicy między Inowłodzem a Zakościelem.
Charakteryzuje się licznymi gospodarstwami agroturystycznymi, terenami spacerowymi, w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego. W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały - Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich). Inowłódz oddalony o 1,5 km stanowi centrum handlowo-usługowe ze sklepami, przychodnią, apteką, bankami, szkołą podstawową.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-działki-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail