Działka budowlana w Tuszynie - 754 m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
90 312 PLN, Pow. 754 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
754 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tuszyn , Wąska
Numer oferty:
REM-O207765
Cena za m2:
119.78 PLN
W REZERWACJI

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 754 m2 położona przy ul.Wąskiej w Tuszynie.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 33x22,5, jest płaska i ogrodzona.
Na jej terenie znajdują się drzewka oraz krzewy owocowe, teren jest niezabudowany. Na działce jest woda. W drodze przy działce dostępne media takie jak prąd, kanalizacja i gaz.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, według którego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą. Warunki określone w mpzp dla budowanych obiektów to nieprzekraczalna wysokość zabudowy - 3 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe, z możliwością podpiwniczenia do wysokości 0,80 m npt. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki - 30%. Architektura: w nawiązaniu do istniejącej zabudowy sąsiadującej i lokalnej tradycji budowlanej.

Działka położona jest w odległości 20 km od Łodzi, 6 km - Ptak Outlet, 7 km - Rzgów.

W promieniu 2 km znajdują się liczne sklepy (spożywcze, Biedronka, Tesco, Rossmann, Pepco), basen „Oceanik”, szkoła podstawowa, przedszkole. Na miłośników spacerów po lesie czeka Tuszyn-Las -osiedle letniskowe zaprojektowane jako miasto-ogród.

W odległości 2,5 km znajduje się Młynek w Tuszynie - 11-hektarowy kompleks, miejsce idealne do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Miejsce to oferuje niezwykły mikroklimat: sosnowy, polodowcowy las na wydmach, piaszczystą plażę o powierzchni ok. 3 ha. Dla miłośników aktywnego wypoczynku istnieje możliwość skorzystania z Wake Parku, boiska do siatkówki czy wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Dla najmłodszych atrakcją jest Mandoria Miasto Przygód, które ma być jednym z najciekawszych tematycznych parków rozrywki w Europie.

Oferta nieaktualna - rezerwacja
Nieprawidłowy adres E-mail