Działka budowlana w Sabinowie, łódzkie

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 185 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Sabinów
  • Numer oferty : REM-O778721
  • Cena za m2 : 29.98 PLN

Na sprzedaż działka 2185 m2 o kształcie prostokąta położona we Wsi Sabinów. Należy do województwa łódzkiego, powiatu tomaszowskiego. Wokół znajdują się piękne tereny leśne, domy letniskowe i całoroczne. W okolicach Parku Krajobrazowego Doliny Rzeki Rawki, do której jest ok. 170 m. Przez teren rezerwatu przebiega kilka szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych, zaś w środkowym i dolnym odcinku rzeki odbywają się spływy kajakowe. 

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren rekreacji indywidualnej - należy przez to rozumieć np. budynki letniskowe, budynki garażowe, gospodarcze.

Dopuszcza się wybudowanie jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budynkami garażowymi i gospodarczymi dla właściciela lub użytkownika nieruchomości.

W głównej drodze, przechodzącej przez wieś, znajduje się wodociąg, a stacja wysokiego napięcia na jednej z działek.

Jeżeli ktoś preferuje większe powierzchnie, to istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o podobnej powierzchni.

Jest to świetne miejsce dla osób, które wolne dni lubią spędzać w ciszy, zgodnie z naturą a zarazem nie muszą pokonywać dużych odległości, aby znaleźć się na wsi. Sabinów położony jest 12 km od Koluszek, 35 km od Łodzi, a 18 km od Rawy Mazowieckiej. Dojazd do działki drogą utwardzoną.