Jedlicze A, Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 100 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Jedlicze A , Długa
  • Numer oferty : REM-O191702
  • Cena za m2 : 60 PLN

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,100 m² i kształcie prostokąta. Nieruchomość położona jest w miejscowości Jedlicze A (19 km od Łodzi, 7 km od Zgierza), w atrakcyjnym miejscu blisko lasu, w najbliższym otoczeniu powstają domy jednorodzinne, w cichej i spokojnej okolicy. Spokój, blisko natury, a jednocześnie blisko do Łodzi (dojazd do Manufaktury w Łodzi zajmuje ok. 30 minut). Korzystając z Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, ze stacji w Zgierz Kontrewers (oddalonej o 1,5 km) możemy dojechać np. w 15 min. do Łodzi Radogoszcz.

Zgodnie z Warunkami Zabudowy na działce wybudować można dom jednorodzinny, wolno stojący, do dwóch kondygnacji nadziemnych. Działka położona jest przy drodze gruntowej, ok. 400 m od drogi asfaltowej. Prąd i studnia na działce. Posadzono krzewy malinowe i postawiono altankę. 
Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia sąsiedniej działki o pow. 1.000 m2.

Wieś położona jest w granicach gminy Zgierz, na południe i zachód od rzeki Linda, która jest prawym dopływem rzeki Bzury.

Teren jest mieszanką obszarów wiejskich na południu i w rejonie głównej zabudowy, oraz położonego na północy kompleksu leśnego obejmującego też rezerwat Grądy nad Lindą.

Położenie działki pozwala na kontakt z naturą, a zarazem z cywilizacją :
- do centrum Zgierza 7 km
- do centrum Aleksandrowa Łódzkiego 10 km
- do centrum Łodzi 19 km
- stacja PKP Grotniki 2,4 km
- stacja ŁKA Zgierz Kontrewers 1,5 km
- przystanek bus 260 m
- najbliższa szkoła 3 km w Grotnikach, 4 km w Zgierzu
- sklep 260 m.

Zapraszam do obejrzenia działki i złożenia oferty zakupu.