Działka budowlana 5 278 m2 Kwiatkowice Las k/Łodzi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 5 278 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kwiatkowice-Las , Wodna
  • Numer oferty : REM-O933814
  • Cena za m2 : 35.05 PLN

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 278 m² w kształcie prostokąta (39 m x 134 m). Nieruchomość położona jest w Kwiatkowice Las. Od drogi ogrodzoną część budowlaną o pow. 2.370 m2 oddziela część leśna działki o pow. 2908 m2. Do bramy prowadzi droga przez las.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 7MNL jej podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z możliwością zabudowy letniskowej. Media: prąd, siła, studnia kopana oraz studnia głębinowa. Na ogrodzonej działce znajduje się domek letniskowy, który można wyremontować i spędzać czas wolny na łonie natury, bądź wykorzystać przy budowie nowego całorocznego domu. Domek posiada kuchnię, 2 pokoje i przedpokój.

Kwiatkowice-Las - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie łaskim, w gminie Wodzierady.
Urokliwe leśne otoczenie, a w nim domki letniskowe, ale również całoroczne. Odległość 350 m ulicą Wodną i dostajemy się na drogę wojewódzką. Droga wojewódzka nr 710 to jedna z ważniejszych dróg regionalnych, łączących aglomerację łódzką z zachodnią częścią regionu. W poprzednich latach rozbudowano jej odcinki w Konstantynowie (ul. Łódzka), od Lutomierska przez Kwiatkowice do Szadku.
Odległość z Kwiatkowic Las do Łodzi (dworzec Łódź-Kaliska) to ok. 22 km, a do Lutomierska 5 km.

Zapraszam osoby, które chcą znaleźć dla siebie spokojne miejsce blisko natury, a jednocześnie niedaleko cywilizacji.