Działka komercyjna 1,2 ha Zadzim Poddębice łódzkie

Działka (Usługowa) na sprzedaż
390 000 PLN , Pow. 11 887 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
11 887 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zadzim
Numer oferty:
REM-O954678
Cena za m2:
33 PLN
Cenowa obniżka czasowa - ogólnopolska akcja marketingowa RE/MAX Polska “BLACK WEEKS “ w dniach 18.11- 02.12. 2022 r.
UWAGA!
Podana cena obowiązuje dla ofert zakupu tej nieruchomości złożonych w czasie trwania promocji.

Na sprzedaż ogrodzone działki o łącznej pow. 11 887 m 2, położone w Zadzimiu w województwie łódzkim, powiat poddębicki. Kształt nieregularny (od frontu 87 m, głębokość 116 m).
Znajdują się przy asfaltowej drodze publicznej.
Jedna z działek zabudowana jest murowanym budynkiem magazynowo składowym (312 m2), chłodnią częściowo podpiwniczoną (375 m2), murowanym magazynem (32 m2), wiatą stalową o pow. zab. 112 m2.
W cenie sprzedaży nie wliczone jest wyposażenie budynków.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (24P-U) ustala podstawowe przeznaczenie terenu - zabudowa techniczno-produkcyjna tzn. obiekty produkcyjne, magazyny oraz zabudowa usługowa o uciążliwości w granicach terenu.
A przeznaczenie uzupełniające to zieleń, parkingi, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej.
Powierzchnia zabudowy terenu 40%, a biologicznie czynnej - 30%. Atutem działki jest infrastruktura techniczna.
Na działce jest prąd (możliwość podłączenia 2 trafostacji), wodociąg miejski, studnia głębinowa oraz zwykła.
Natomiast kanalizacja jest w drodze. Działki ze względu na przeznaczenie (wg. MPZP) oraz wyjątkowe położenia mogą nadal być wykorzystywane jako powierzchnie magazynowe (działalność logistyczna, handlowa), ale również może to być miejsce pod usługi medyczne (np. klinika leczenia depresji, medycyny naturalnej, jak również Dom Seniora). 
Z jednej strony w Zadzimiu rozwijają się usługi, handel (supermarket "DINO", sklepy, piekarnia, apteka, przychodnia NFZ, szkoła podstawowa a z drugiej strony są elementy historyczne.

Powiat poddębicki to przede wszystkim wiele dużych gospodarstw owocowych i warzywnych. Strategiczna lokalizacja do dystrybucji owoców i warzyw w kraju i eksportu na inne rynki zbytu.

Zadzim - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim. Oddalona jest o ok. 25 km od autostrady A2, a 30 km od S8. Należy zwrócić uwagę na odległość od term w Uniejowie (23 km), od nowopowstających w Poddębicach 14 km, natomiast od zbiornika Jeziorsko 10 km. W centrum stoi murowany późnorenesansowy kościół wzniesiony w XVII w. W bliskim sąsiedztwie działek jest park podworski (ok. 7,7 ha), założony w poł. XVIII w. Zachowały się aleje grabowe, pomnikowe okazy dębów szypułkowych, jesionów, lip, kasztanowców i modrzewi europejskich. W parku zachował się piętrowy dwór neoklasycystyczny z poł. XIX w., który jest obecnie remontowany przez nowego Właściciela.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-działki-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail