Działka budowlana 2 845 m2 Ksawerów k. Łodzi

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 845 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Ksawerów , Kościuszki
  • Numer oferty : REM-O688659
  • Cena za m2 : 105.10 PLN

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 845 m² w kształcie trapezu. Nieruchomość położona jest w Ksawerowie (4 km do Centrum Handlowego - Port Łódź, 4 km od centrum Pabianic), w spokojnym miejscu, w najbliższym otoczeniu domów jednorodzinnych.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 4.MN.30 na działce wybudować można dom jednorodzinny, wolno stojący o wys. max. 10 m, max. powierzchnia zabudowy 30%. Działka położona jest przy drodze asfaltowej, natomiast wjazd na działkę możliwy jest z drogi wewnętrznej, w której wykupione są udziały. Media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja znajdują się w drodze publicznej (ul. Kościuszki).

W otoczeniu znajdują się domki jednorodzinne, gospodarstwa ogrodnicze. Blisko położony jest Urząd Gminy Ksawerów.
Mała, spokojna miejscowość, położona pomiędzy miastami Łódź i Pabianice. Jedna z niewielu wsi w Polsce posiadająca połączenie tramwajowe. Przez Ksawerów przebiega druga co do długości linia tramwajowa w Polsce, łącząca Pabianice ze Zgierzem.
świetnie skomunikowane z Łodzią, Pabianicami i poprzez S14 z Wrocławiem. Ul. Łódzka łącząca Łódź i Pabianice oddalona jest o ok. 1350 m2 od działki. Na ul. Łódzkiej można poruszać się komunikacją miejską. Wystarczą 3 przystanki tramwajowe, aby znaleźć się w Centrum Handlowym - Port Łódź. Do obwodnicy S14 jest tylko 8 km.
Bliskość Parku przy ul. Konnej w Łodzi (ok 2 km) bądź Parku im. 1 Maja (ok. 2,5 km) pozwala na kontakt z naturą, jak również aktywny wypoczynek.

Zapraszam do obejrzenia działki i złożenia oferty zakupu.