Działka budowlana na sprzedaż Alfonsów-Wodzierady

Działka (Budowlana) na sprzedaż
76 000 PLN , Pow. 1 336 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 336 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Alfonsów
Numer oferty:
REM-O671719
Cena za m2:
57 PLN
W REZERWACJI

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu, o obszarze 1336 m2, położoną w miejscowości Alfonsów (województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Wodzierady, obręb 0008 Józefów).

Zgodnie z wypisem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka oznaczony jest symbolem "M9ML" - tereny zabudowy letniskowej. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami "ML" plan ustala:
- przeznaczenie podstawowe: zabudowa letniskowa
- przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zalesionej okolicy. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 38 m (od strony ulicy) x ok. 35 m. Ogrodzona jest z dwóch stron, obsadzona drzewami liściastymi i iglastymi. Dojazd do działki drogą polną, do drogi asfaltowej zaledwie ok. 25 m. Otoczenie nieruchomości to działki rekreacyjne i zabudowa jednorodzinna. W odległości ok. 1 km przepływa rzeka Pisia.

Dużym atutem jest również lokalizacja. Nieruchomość położona jest jedyne 5,5 km od Lutomierska, do Łasku i Aleksandrowa Łódzkiego jest zaledwie 16 km, do Konstantynowa Łódzkiego 14 km, a do centrum Łodzi można dojechać w niespełna 30 min.

Nieruchomość polecam klientom ceniącym sobie ciszę, zdrowe powietrze oraz piękne walory przyrody z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dojazdem do pracy. Jest to idealne miejsce do zamieszkania całorocznego, a także w celach letniskowych, ponieważ sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

MEDIA W ULICY:
- prąd
- woda miejska

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Oferta nieaktualna - rezerwacja
Nieprawidłowy adres E-mail