Działka z domem letniskowym Sokolniki Las k. Łodzi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
350 000 PLN , Pow. 2 153 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 153 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sokolniki-Las , Konarskiego
Numer oferty:
REM-O129403
Cena za m2:
163 PLN
SPRZEDANE

Na sprzedaż, położona w miejscowości Sokolniki Las koło Łodzi, działka o powierzchni 2153 m2 zabudowana domem letniskowym. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (29MN), przy czym możliwa jest adaptacja, rozbudowa oraz wymiana istniejącej zabudowy letniskowej.

Działka, na której dominują drzewa iglaste, ogrodzona jest siatką z bramą wjazdową od ul. Konarskiego. Dojazd do działki drogą utwardzoną, gruntową. Media na działce: woda (wodociąg miejski), szambo (6 m3 - 2 zbiorniki po 3 m3), prąd i dodatkowo siła (licznik dwutaryfowy). Właściciele zainstalowali antenę satelitarną, a internet (router) działa bardzo dobrze.
Dom murowany (cegła) wybudowany w latach 1977-1979 (zg. z pozwoleniem) o pow. 71,3 m2 z tarasem i 2 balkonami, posadowiony na fundamentach betonowych, dach pokryty dachówką ceramiczną karpiówką (Właściciele posiadają jeszcze zapas dachówki). Elementy drewniane dachu (konstrukcje) zabezpieczono farbą ognioochronną. W przewodniki kominowe zainstalowano odiskrowniki z siatki stalowej.
Po wejściu do domu, z przedpokoju (5,5 m2) na lewo można wejść do łazienki (pow. 2,6 m2) z prysznicem i toaletą, a w głębi korytarza znajduje się widna kuchnia o pow. 6 m2. Na wprost wejścia do domu jest duży przejściowy pokój dzienny (22,9 m2) z kominkiem licowanym cegłą klinkierową. Z pokoju można wejść do sypialni o pow. 19,6 m2, bądź do drugiego pokoju o pow. 14,7 m2. Można wyjść również z pokoju bezpośrednio na taras, bądź schodami na poddasze, którego powierzchnia (przy podłodze) wynosi 71,3 m2 i które można zaadoptować do użytkowania. Podłoga w pomieszczeniach oraz sufit w pokojach jest drewniany. Wysokość pokoi to 2,60 m.

Sokolniki Las - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, w gminie Ozorków. Obecnie obszar miasta-ogrodu wynosi ponad 574 ha i złożony jest z ok. 3.5 tysiąca działek letniskowych oraz domów całorocznych. Jest miejscowością b. dobrze skomunikowaną ze Zgierzem i Łodzią. Jedyne 10 min. samochodem do autostrady A2 (węzeł w Emilii). Dojazd do Łodzi zajmuje ok. 30 min. Tramwaj z Ozorkowa do Łodzi. Przystanek podmiejskich busów znajduje się w centrum (ok. 1 km od działki). W sąsiedztwie są domy całoroczne, domki letniskowe, działki rekreacyjne no i oczywiście lasy iglaste.

Oferta skierowana jest dla osób, którzy lubią naturę, spokój, a zarazem w bliskiej odległości do miasta.
Zapraszam do wspólnego spaceru online oraz do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.Oferta nieaktualna - sprzedaż
Nieprawidłowy adres E-mail