Siedlisko na sprzedaż - Kadzielin w gminie Głowno

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
300 000 PLN , Pow. 285 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
285 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kadzielin
Rok budowy:
1952
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
REM-O315872
Powierzchnia działki:
13 707 m2
Cena za m2:
1 053 PLN
Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Kadzielin (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Głowno), w skład którego wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 125 m2 oraz dwa budynki produkcyjno-usługowo-gospodarcze dla rolnictwa o powierzchni zabudowy 29 m2 i 131 m2, posadowione na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1,3707 ha. Droga dojazdowa publiczna, asfaltowa. Nieruchomość częściowo ogrodzona (działka na której posadowione są budynki).

Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Urząd Gminy Głowno powołując się na uchwałę nr XXVI/73/04 Rady Gminy Głowno z dnia 28.10.2004 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2005 r. Nr 23, poz. 252, zm. Nr 121, poz. 1215) działka położona bezpośrednio przy drodze publicznej oznaczona jest jako 2MMR - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej (68%), RP - Tereny rolne (30%), 48KL - Drogi lokalne (2%). Druga działka w całości oznaczona jest jako RP - Tereny rolne (100%).

Budynek mieszkalny wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, o powierzchni zabudowy 125 m2, wybudowany w 1952 roku, murowany (cegła), dach pokryty papą, okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię. W stanie do rozbiórki.

Na nieruchomości posadowione są jeszcze dwa budynki produkcyjno-usługowo-gospodarcze dla rolnictwa o powierzchni zabudowy 29 m2 i 131 m2, wybudowane w 1952 r., murowane (cegła). Do budynków przyłączony jest prąd.

MEDIA:
- CO lokalne (piec na węgiel)
- CW (bojler elektryczny + w okresie ogrzewania z pieca centralnego ogrzewania)
- prąd
- gaz (butla w kuchni)
- woda miejska + własne ujęcie (studnia)
- siła
- kanalizacja (szambo)

Zapraszam do kontaktu.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel oferty.

☑ Dla naszych klientów 10% rabatu* na zakupy w sklepie Leroy Merlin Łódź !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.

☑ Dla naszych klientów możliwość skorzystania z PAKIETU REMONTOWEGO OBI 10% na karcie podarunkowej* we wszystkich marketach OBI !
*Więcej szczegółów u naszych Agentów, na www.obi.pl oraz w poszczególnych sklepach.

☑ Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę kredytową (wszystkie banki).

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż-domy-wtórny
Nieprawidłowy adres E-mail