Energooszczędny dom na sprzedaż - Łódź

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 611 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Łódź Huta Jagodnicka , Jagodnica
  • Rok budowy : 2014
  • Numer oferty : 145805
  • Powierzchnia działki : 4 500 m2
  • Cena za m2 : 7528.64 PLN

Z największą przyjemnością prezentuję nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej dzielnicy Łodzi.
Dom zaprojektowany przez cenionego architekta wybudowano w 2014 roku. Materiały jakie zostały użyte przy budowie zostały starannie wyselekcjonowane. Finalnie powstał niepowtarzalny dwupiętrowy budynek o łącznej powierzchni 611 m2 usytuowany na działce 4500 m2.

Na parterze znajduję się salon, jadalnia z aneksem kuchennym, sypialnia wraz z garderobą oraz łazienką, pokój dla gości, toalety, strefa basenowa, strefa fitnes, sauna, przestronny taras z widokiem na duży ogród oraz pełnowymiarowy garaż na dwa auta. Na piętrach 4 pokoje, każdy z pokoi posiada własną łazienkę oraz garderobę. Są również dwa balkony z widokiem na ogród.

Strefa relaksu składa się z basenu wraz z wanną spa, która dzięki zastosowaniu kilkudziesięciu dysz wymasuje nasze ciało wodą niczym najlepszy masażysta. Sauna wyposażona w technologie infrared (podczerwień) odpowiednio zadba o dopełnienie regeneracji naszego organizmu.

Okna w strefie basenowej otwierają się i zamykają automatycznie, a wydajna pompa ciepła dba o stałą temperaturę wody w basenie. System osuszania Calorex obniża koszty eksploatacji basenu.
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w połączeniu z wykorzystaniem wody z własnej studni głębinowej, miesięczne koszty utrzymania domu nie przekraczają 1000 zł.

System rekuperacji zapewnia świeże powietrze w całym domu bez konieczności otwierania okien - to nieocenione udogodnienie dla osób borykających się z problemem alergii latem.
Kominek z płaszczem wodnym, rozprowadzonym po wszystkich pokojach, zadba w chłodniejsze dni o lepsze samopoczucie, a latem trzy niezależne klimatyzacje dostosują odpowiednią temperaturą każdemu według uznania.
Ogrzewanie podłogowe dba o komfort naszych nóg przy chodzeniu po podłożu wykonanym z drewna wankira, a nowoczesny trzy-stopniowy piec gazowy o mocy 65 KW odpowiednio dociepli dom w mroźne zimy bez większego wysiłku.
Całe wyposażenie kuchni firmy Miele. Ceramika firm Art Ceram oraz VILLEROY & BOCH zapewnia korzystania z łazienek oraz toalet w najwyższym standardzie.
Ogród nawadniany jest automatycznie, a projekt przewiduje prywatne pole golfowe na 9 dołków z racji starannie wyprofilowanego gruntu.
Dbając o środowisko właściciele postarali się, aby nie zabrakło również przydomowej oczyszczalni. Wszystkie media wraz z siłą.

Zapraszam na prezentacje.