2-piętrowy dom wolnostojący na Sienkiewicza, Łask

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 270 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Łask , Henryka Sienkiewicza
  • Rok budowy : 1992
  • Numer oferty : REM-O770419
  • Powierzchnia działki : 1 182 m2
  • Cena za m2 : 1703.70 PLN

W REZERWACJI

Na sprzedaż ogrodzony dom z ogródkiem (na działce 1 182 m2) położony w cichej dzielnicy domków jednorodzinnych wśród zielonych terenów, a zarazem około 1 km do centrum Łasku.

Dom z czerwonej cegły powstawał w latach 1989-1992 r. Ocieplony został poprzez wypełnienie szczeliny powietrznej granulatem styropianu. Wystawa okien Wsch-Zach, a w łazienkach okna wychodzą na południe.
Parter i I-wsze piętro są zwierciadlanymi odbiciami. Różnica jedynie w wysokości pomieszczeń : parter 2,55 m2, piętro 2,70 m2. Na parterze i I-wszym piętrze znajduje się jadalnia (pow. 25,5 m2), dzienny pokój o pow. 16,4 m2, z którego drzwi prowadzą na balkon, ale na parterze z pokoju dziennego można wyjść na balkon i stamtąd do ogródka. Jadalnie z pokojami dziennymi połączone są dużymi szklanymi drzwiami. Wyposażona kuchnia o pow. 11,9 m2 mieści się na parterze, natomiast drugie pomieszczenie z przeznaczeniem na kuchnię jest na piętrze. Łazienki o pow. 5,3 m2 każda, przy czym na parterze znajduje się prysznic, a na piętrze wanna, 2 osobne WC.
Dodatkowy pokój o pow. 18,80 m2 znajduje się na poddaszu, pozostała część tzn. 2 pomieszczenia ze skosami o pow. 32 m2 każdy wymaga adaptacji, ocieplenia dachu, położenia podłóg.
W domu znajdują się 4 balkony, a mianowicie na Ip. i poddaszu od strony zachodniej po 7,2 m2 powierzchni, a od strony wschodniej na parterze z zejściem do ogródka balkon o pow. 4,20 m2 oraz 8,97 m2 powierzchni balkon na I-wszym piętrze.
Na podłogach we wszystkich pomieszczeniach znajduje się parkiet, a na ścianach gładź. W łazienkach i WC położona została terakota i glazura. Okna PCV.

Woda pobierana jest ze studni głębinowej, ale w drodze znajduje się wodociąg. Kanalizacja miejska, ogrzewanie lokalne - piec na ekogroszek elektronicznie sterowany (wymieniony), woda podgrzewana piecem, bądź latem bojlerem. W kuchni znajduje się butla gazowa, przy czym w drodze doprowadzony został już gaz.

Na terenie posesji, obok domu znajduje się osobny budynek gospodarczy o pow. 55 m2, składający się z 2 pomieszczeń i jednostanowiskowego garażu. Budynek może zostać wykorzystany do prowadzenia działalności gospodarczej bądź jako pomieszczenia gospodarcze.

Cicha, spokojna okolica domków jednorodzinnych, a jednocześnie blisko infrastruktury handlowo-usługowej, m.in. Biedronka (1 km), najbliższe przedszkole (700 m), a szkoła podstawowa w odległości 1 km od domu. Miejsce dobrze skomunikowane - 270 m pieszo, aby dojść do przystanku autobusowego na drodze wojewódzkiej Łask-Częstochowa (DW483), a w odległości ok. 4 km znajduje się wjazd na S8.

Dom posiada olbrzymi potencjał. Przede wszystkim jest gotowy do wprowadzenia, dla rodziny wielopokoleniowej, ale również ze względu na ilość pomieszczeń może zostać zaadaptowany przez rodzinę zastępczą. Ze względu na osobne wejście od strony ogrodu, istnieje możliwość zagospodarowania części parteru do prowadzenia np. gabinetu lekarskiego.

Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.