2-piętrowy dom wolnostojący na 3 Maja, Koluszki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 430 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Koluszki , 3 Maja
  • Rok budowy : 2001
  • Numer oferty : REM-O635872
  • Powierzchnia działki : 537 m2
  • Cena za m2 : 1276.74 PLN

Na sprzedaż ogrodzony 3 kondygnacyjny dom o pow. użytkowej 310 m2, stojący na działce 537 m2, położony w dzielnicy domków jednorodzinnych, a zarazem w centrum Koluszek.

Dom z cegły ceramicznej z 2001 r. ocieplony 3-warstwowym styropianem, dach pokryty blacho-dachówką, ocieplony 30 cm wełną. Wystawa okien PCV na 3 strony Wsch, Zach i Pd.
Parter domu składa się z części mieszkalnej i osobnej części komercyjnej. W części mieszkalnej parteru znajduje się gabinet oraz łazienka (4,5 m2) z prysznicem i wc. Pozostała część parteru składa się z 2 lokali usługowych, które są od lat wynajmowane. Pierwszy lokal posiada 48 m2 powierzchni oraz 1,5 m2 toaletę, a drugi mniejszy o pow. 30 m2 i 1,5 m2 toalecie. Wysokość pomieszczeń na parterze to 2,80 m2 a na piętrach 2,65 m2.

I-wsze piętro to otwarta część dzienna, w dużym, jasnym 47 m2 salonie (połączonym z jadalnią) można spędzać czas również w chłodne wieczory odpoczywając przy kominku. Druga część piętra to 25 m2 otwartej, w pełni wyposażonej kuchni, w której mieści kąt jadalny. Na piętrze jest dodatkowy 20 m2 pokój oraz zamknięte pomieszczenie (6 m2), które wykorzystywane jest jako spiżarnia, przerobiona z łazienki. Na podłogach położona została terakota, w części jadalnej panele drewniane, a na ścianach gładź i lacobel w kuchni.
Drugie piętro to poddasze użytkowe służąca za część wypoczynkową, składająca się z dużej sypialni (40 m2) z toaletą, 2 pokoi po 18 m2 przy czym 1 z pokoi jest do wykończenia oraz osobną, dużą garderobą.
Na podłogach w pomieszczeniach znajdują się panele drewniane, wykładzina, na ścianach gładź oraz panele drewniane.

Wszystkie media miejska, CW i ogrzewanie lokalne gazowe. Doprowadzona została siła, zamontowany alarm i monitoring, dostępny internet.

Na terenie posesji, obok domu znajduje się osobny budynek będący jednostanowiskowym garażem.

Dom posiada olbrzymi potencjał. Wszystko zależy od potrzeb nowych Właścicieli. Może nadal służyć jako dom mieszkalny z lokalami użytkowymi przynoszącymi dochód, ale również wykorzystany np. na biuro.

Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych