Dom 213 m2 Świnice Warckie woj. łódzkie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
800 000 PLN , Pow. 213 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
213 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Świnice Warckie , Kościuszki
Rok budowy:
2006
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
REM-O322105
Powierzchnia działki:
1 300 m2
Cena za m2:
3 756 PLN
SPRZEDANE

Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący z roku 2006 r.o pow. całk. 213 m², położony na działce 1 300 m² przy głównej ulicy Kościuszki w Świnicach Warckich pow. Łęczycki.

Dom wykończony z materiałów dobrej jakości. Budynek wybudowany z dwuwarstwowego pustaka (ściany zewnętrzne) i z cegły (ściany wewnętrzne), ocieplony wełną mineralną. Elewacja to tynk mineralny. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną, izolacja wełną mineralną, a elementy nośne to modrzew. Ekspozycja okien na stronę Pn. (pokój dzienny z tarasem, niektóre sypialnie, Pd. (kuchnia, 2 łazienki, sypialnie) i Zach. (jadalnia i jeden pokój na piętrze). Garaż jednostanowiskowy o pow. 26 m2 znajduje się w bryle budynku, drzwi garażowe otwierane za pomocą pilota. Okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, alarm i domofon. Dom tani w eksploatacji - niski koszt mediów miejskich - woda, kanalizacja to ok. 3 zł/m3; instalacja fotowoltaiki o mocy 5,13 KW, którą można zwiększyć; ogrzewanie na podczerwień jak i alternatywne kominkiem z płaszczem wodnym o mocy 20 KW, większość pomieszczeń w domu (poza sypialniami) to ogrzewanie podłogowe. 

Drzwi wejściowe otwierają się do przedsionka (5,7 m2), w którym  znajduje się toaleta (2,24 m2), a następnie do przestronnego przedpokoju, który prowadzi do części dziennej z przestronnym salonem połączonym z jadalnią (34 m2), w którym znajduje się kominek i wyjście od strony Pn. na taras o pow. 18 m2. Kuchnia (10 m2) otwarta na salon, z osobną spiżarnią o pow. 3,63 m2 . Po przeciwnej stronie przedpokoju znajduje się łazienka o pow. 8,71 m2 z wanną i prysznicem, 3 sypialnie o pow. 16 m2, 12 m2, 12 m2 oraz wyjście bezposrednio do jednostanowiskowego garażu (26 m2), pomieszczenia gospodarczego 4 m2 i dawnej kotłowni 6 m2. Wysokość pomieszczeń to 2,60 m.

I piętro, a właściwie poddasze użytkowe o wys. 2,64 m2, powierzchnie podane zostały przy podłodze: przestronny przedpokój (27 m2) prowadzi od Pn. do 2 sypialni  (20 m² i 12 m2) z garderobami po 8,78 m2, od Pd. pokoju (18 m²), łazienki o pow. 9,74 m² z prysznicem oraz od Zach. do pokoju o pow. 16,44 m2. Dodatkowo nad garażem znajduje się niewykończone pomieszczenie o pow. 26 m2.

Działka zagospodarowana zielenią, atrakcyjne nasadzenia drzew i krzewów, automatyczne nawodnienie, główny wjazd jest od drogi publicznej, asfaltowej, a do domu prowadzi ścieżka wykonana z kostki granitowej. Jest możliwość wjazdu z tyłu posesji od drogi utwardzonej ul. Miodowej. Z tyłu domu znajduje się także budynek gospodarczy, z doprowadzonymi mediami, ale wymaga remontu. 

Atutem domu jest jego położenie.  Świnice Warckie znane są z Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny. Corocznie przybywa tutaj kilka tysięcy pielgrzymów z różnych zakątków Polski i świata.. Bliskość do wjazdu na autostradę A2 (8 km), term Uniejowskich (15 km), Łodzi (60 km). Na atrakcyjny wizerunek gminy składają się rozległe pola, łąki, lasy tworzące zaciszny, przyjazny dla człowieka krajobraz.  Mieszkańcy z pobliskich okolic dowożeni są busami do nowoczesnych fabrykach w Starym Gostkowie (13 km) Zakładów Tytoniowych JTI Polska, które zatrudniają 1.800 pracowników. Kolejnym ważnym w regionie pracodawcą jest K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. w Wielenin Kolonia (10 km). Zakłady potrzebują kadry, zatrudniają z różnych stron kraju i świata i potrzebują jednocześnie dla nich miejsca zamieszkania. Koszty utrzymania w gminie są niskie. W samej miejscowości  jest dobrze rozwinięte centrum usługowo-handlowe, zespół szkolno-przedszkolny, NZOZ.

Oferta nieaktualna - sprzedaż
Nieprawidłowy adres E-mail