Nasze biuro

RE/MAX Peak Nieruchomości w Łodzi od 2009 roku, to zespół profesjonalnych Agentów gwarantujących pracę przy sprzedaży lub kupnie nieruchomości na najwyższym poziomie.

Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi Agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta. Naszym celem jest maksymalna satysfakcja Klientów. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub okolicach, ale w całej Polsce i w wielu krajach świata. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach nieruchomości, zarówno na rynku komercyjnym jak i konsumenckim. Obiekty o różnorodnym przeznaczeniu, hale, lokale usługowe, działki inwestycyjne, domy, mieszkania, działki (budowlane, rolne, leśne, rekreacyjne) - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doradzimy i przeprowadzimy dla Państwa każdą transakcję.

Nasz zespół gwarantuje sprawną, rzetelną i profesjonalną obsługę w dziedzinie nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami. W Polsce działamy w systemie MLS, w którym uczestniczy ponad 380 biur.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaną działalnością.

Skutecznie sprzedajemy i wynajmujemy obiekty przemysłowe, hale, lokale usługowe, działki budowlane, rolne, inwestycyjne, kamienice, domy, apartamenty i mieszkania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doradzimy i przeprowadzimy dla Państwa każdą transakcję.
Zapewniamy skuteczny marketing pod egidą rozpoznawalnej i zaufanej marki.

Agent poprowadzi negocjacje w Twoim imieniu i umożliwi Ci sprawne pokonanie przeszkód logistycznych i prawnych. Możesz zawsze polegać na profesjonalizmie i jego doświadczeniu. Działamy na rynku globalnym i lokalnym. Obsługujemy następujące miasta: Łódź, Zgierz, Pabianice, Piotrków Tryb., Tomaszów Maz., Sieradz, Bełchatów, Skierniewice, Łowicz, Łask, Rawa Maz.
Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX !

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE